Główki jigowe do ripera 50mm

/ 5 odpowiedzi
Witam szanowne towarzystwo.
Mam pytanko jaką główkę zastosować do ripera 50mm,ilu gramową i jaki numer haka na wodach stojących?
markus76


No cóż chyba trzeba pobuszować na necie może gdzieś coś znajdę (2011/02/13 20:14)

fkuzi555


ja bym szukal czegos mniej wiecej w rozmiarze 2... a co do wagi - zalezy od glebokosci na ktorej chcesz lowic i od techniki prowadzenia. wiadomo, ze inny bedzie ciezar na delikatny opad, a inny na "pilowanie". (2011/02/13 21:36)

OldMAn


Witaj. ripper ripperowi nierówny. Ja takich małych nie używam, więc na pamięć nie powiem. Najlepiej przymierz. A co do ciężaru, jeśli to nie ostre jigowanie, to im lżej tym lepiej. Tylko tyle wagi ile potrzeba żeby dorzucić w łowisko, oczywiście uwzględniając parametry zestawu (wędka, linka). (2011/02/13 21:40)

markus76


Witaj. ripper ripperowi nierówny. Ja takich małych nie używam, więc na pamięć nie powiem. Najlepiej przymierz. A co do ciężaru, jeśli to nie ostre jigowanie, to im lżej tym lepiej. Tylko tyle wagi ile potrzeba żeby dorzucić w łowisko, oczywiście uwzględniając parametry zestawu (wędka, linka).

Z tym przymierzaniem to troche słabo bo miałem  zamiar kupować w sklepie internetowym,ale chyba nie pozostaje nic jak wybrać się do sklepu.

Dzięki za odpowiedzi. (2011/02/14 17:01)

dedik


HAK 2/0 BEDZIE DOBRY ,CIEZAR W ZALEZNOSCI OD GLEBOKOSCI WODY,M/W NA JEDEN METR WODY 2 GRAMY CIEZARU GLOWKI,OCZYWISCIE NA WODACH STOJACYCH (2011/02/14 20:52)