Globtroter - info i opinie

/ 1 odpowiedzi
witam, wybieram się na katamaran globtroter w kwietniu na dorsza. proszę o parę  słów na temat tego katamaranu i łowisk w Kołobrzegu. wcześniej pływałem z Darłówka na DAR-19
Marek1958


Byłem na Globtroterze w sierpniu 2011 - duża i wygodna jednostka, kilkanaście koi, dwie  duże i czyste łazienki z mozliwością prysznica, duża stołówka, mało buja ze względu na to, że to katamaran, chociaż zdarzały się wstrząsy jak się nakładały fale, czego nie ma z kolei na klasycznych kutrniach. Jedzenie fantastyczne - smaczne i nie do przejedzenia. Wspaniały pomocnik, młody człowiek o rudych włosach, który był tytanem pracy. Ogólnie socjał najlepszy z moich rejsów. Jesli chodzi o ryby to u szypra nie widać było determinacji aby szukać ławic, złowiłem kilka sztuk zaledwie ale z tym to różnie bywa. Moim zdaniem socjał to 5+ czy nawet szóstka, ryby to 3+ chociaż musiałbym kilka razy popłynąć aby to potwierdzić. Zapewne jest to dobra jednostka aby płynąć na Bornholm. Generalnie większość kutrów w Kołobrzegu ma większe stołówki i koje bo pływają na Bornholm, we Władysławowie najcześciej brak koi no iz miejscem do zjedzenia i wypoczynku bywa różnie. (2013/04/15 10:08)