Glinianki w Konstancinie

/ 23 odpowiedzi

• konto usunięte

Karp
Potrzebuję jak najwięcej  informacji o tej wodzie, gdyż chcę z kolegą zapolować na tym zbiorniku na suma i karpia. Pomożecie :) ?
wujekelo

Niema co kalkulowac i szukac informacji , na wiosne atakuj :) (2014/01/17 17:54)

użytkownik158065

Niema co kalkulowac i szukac informacji , na wiosne atakuj :)

Niestety muszę mieć jakieś info bo mam kawałek a zupełnie nic nie wiem o tej wodzie, głównie mnie interesuje to  czy jest tam w ogóle duży karp + 15kg bo nie wiem czy jest sens tam jechać, jestes z Konstancina ? (2014/01/17 18:35)

amol1984

Witam. Osobiście tam jeszcze nie łapałem ale właściciel sklepu wędkarskiego w Gołkowie (jego pasja to sumy i karpie)opowiadam nam o sumach, dużych karpiach i amurach. Miejscówek nie jest zawile na wygodną zasiadkę ale nie ma rzeczy nie możliwych.  (2014/01/17 20:16)

użytkownik158065

Witam. Osobiście tam jeszcze nie łapałem ale właściciel sklepu wędkarskiego w Gołkowie (jego pasja to sumy i karpie)opowiadam nam o sumach, dużych karpiach i amurach. Miejscówek nie jest zawile na wygodną zasiadkę ale nie ma rzeczy nie możliwych. 

Dzięki za info, jak byś cos sie dowiedzial wiecej to napisz jesli mozna :) (2014/01/17 20:21)

amol1984

A co by Cię interesowało jeszcze?  Niedaleko jest fajna miejscówka w Gołkowie.Ale niedoceniana przez wielu wędkarzy.  (2014/01/17 20:26)

użytkownik158065

A co by Cię interesowało jeszcze?  Niedaleko jest fajna miejscówka w Gołkowie.Ale niedoceniana przez wielu wędkarzy. 

Jak duży jest zbiornik, można pływać na nim pontonem, dużo jest miejscówek, można w nocy spokojnie połowić, o jakich sumach i karpiach, amurach słyszałeś że były łowione, jakie są opłaty za wędkowanie itd ? Sorry że tak dużo pytań ale zupełnie nie znam tej wody :) (2014/01/17 20:43)

amol1984

Co do opłat to tu jest info http://konstancinpzw12.ompzw.pl//skladki_2014,1660.html Zbiornik jest dość spory nie wiem dokładnie ile ma powierzchni ale ze zdjęcia można określić że spory  http://konstancinpzw12.ompzw.pl//skladki_2014,1660.html od strony domów jest dość spory spadek ale na przeciwko  jest całkiem fajne.Miejsce na pewno znajdziesz. Nocom spokojnie można łapać choć latem trochę młodzieży tam imprezuje. Co do pływania to nie wiem ale chyba można trzeba by w kole zapytać. Amury ponad metr, karpie też spore ten koleś mówił ze złapał takiego ponad 16 kg. A co do sumów to podobno ponad 1,5 metra ale to nie potwierdzone. Jak będę miał chwile i będę w okolicy to zrobię kilka fotek i Ci prześle. Popytam się jeszcze znajomych o tom miejscówkę. Jak coś to jeszcze w naszej okolicy jest kilka starych żwirowni i glinianek. (2014/01/17 21:08)

użytkownik158065

Co do opłat to tu jest info http://konstancinpzw12.ompzw.pl//skladki_2014,1660.html Zbiornik jest dość spory nie wiem dokładnie ile ma powierzchni ale ze zdjęcia można określić że spory  http://konstancinpzw12.ompzw.pl//skladki_2014,1660.html od strony domów jest dość spory spadek ale na przeciwko  jest całkiem fajne.Miejsce na pewno znajdziesz. Nocom spokojnie można łapać choć latem trochę młodzieży tam imprezuje. Co do pływania to nie wiem ale chyba można trzeba by w kole zapytać. Amury ponad metr, karpie też spore ten koleś mówił ze złapał takiego ponad 16 kg. A co do sumów to podobno ponad 1,5 metra ale to nie potwierdzone. Jak będę miał chwile i będę w okolicy to zrobię kilka fotek i Ci prześle. Popytam się jeszcze znajomych o tom miejscówkę. Jak coś to jeszcze w naszej okolicy jest kilka starych żwirowni i glinianek.

dzięki za pomoc, za zdjecia bede wdzieczny :) (2014/01/17 21:13)

amol1984

A mam pytanie czemu padł wybór na to łowisko? (2014/01/17 21:20)

użytkownik158065

A mam pytanie czemu padł wybór na to łowisko?

Kolega mi zaproponował wspólny wypad  bo poluje na sumy i wie ze ja łowie karpie i interesują mnie te duże a tam podobno są i duze sumy i duze karpie, po za tym glinianki, żwirownie to moje ulubione zbiorniki no i lubie wyskoczyć czasem na obce wody :) (2014/01/17 21:23)

amol1984

Jak jeszcze będziecie chcieli przyjechać w nasze strony to tu możecie spróbować Gołków http://www.zumi.pl/piaseczno,namapie.html#52.047132/20.971088/11/hybridSam złapałem zamiast lina amura 10,50 kg kolega sandacza 5,60kg a w grudniu widzeliśmy jak chłopak na żywca złapał suma 160cm. Miejsce fajne ale trudnawe dość głęboko od 5 m do ponad 12 m i trudno o jakieś górki. (2014/01/17 21:51)

użytkownik158065

Jak jeszcze będziecie chcieli przyjechać w nasze strony to tu możecie spróbować Gołków http://www.zumi.pl/piaseczno,namapie.html#52.047132/20.971088/11/hybridSam złapałem zamiast lina amura 10,50 kg kolega sandacza 5,60kg a w grudniu widzeliśmy jak chłopak na żywca złapał suma 160cm. Miejsce fajne ale trudnawe dość głęboko od 5 m do ponad 12 m i trudno o jakieś górki.

ok dzieki za info (2014/01/17 22:06)

wujekelo

Niestety muszę mieć jakieś info bo mam kawałek a zupełnie nic nie wiem o tej wodzie, głównie mnie interesuje to  czy jest tam w ogóle duży karp + 15kg bo nie wiem czy jest sens tam jechać, jestes z Konstancina ?

Tak jestem z Konstancina , choc sam wole rzeke ,,Jeziorka" , bardzo daleko masz ? ,sam nie jestem zajarany karpiami i sumami ale rybki te tam wystepuja w dosc duzej ilosci zbiorniik nie jest PZW , maja go pod soba osoby prywatne ktore dbaja o ten zbiornik jak malo kto , bylem w tym roku tam raz miejsc jest sporo , nocka bez problemu . Tu masz jeszcze informacje http://www.wedkuje.pl/lowisko,glinianki-konstancin,70306  .Pozdrawiam (2014/01/17 22:14)

użytkownik158065

Niestety muszę mieć jakieś info bo mam kawałek a zupełnie nic nie wiem o tej wodzie, głównie mnie interesuje to  czy jest tam w ogóle duży karp + 15kg bo nie wiem czy jest sens tam jechać, jestes z Konstancina ?

Tak jestem z Konstancina , choc sam wole rzeke ,,Jeziorka" , bardzo daleko masz ? ,sam nie jestem zajarany karpiami i sumami ale rybki te tam wystepuja w dosc duzej ilosci zbiorniik nie jest PZW , maja go pod soba osoby prywatne ktore dbaja o ten zbiornik jak malo kto , bylem w tym roku tam raz miejsc jest sporo , nocka bez problemu . Tu masz jeszcze informacje http://www.wedkuje.pl/lowisko,glinianki-konstancin,70306  .Pozdrawiam

czytale te informacje, dzieki mimo wszystko, a gdzie sie płaci za łowienie ? (2014/01/17 22:17)

wujekelo

Nie placi sie lowisko jest za freee ;) (2014/01/17 22:48)

użytkownik158065

Nie placi sie lowisko jest za freee ;)

To czyja to własność jesli nie pzw ? (2014/01/17 22:51)

wujekelo

To czyja to własność jesli nie pzw ?

Gminy chyba :) wiem ze kiedys nalezalo to do naszego kola ale teraz mozna lapac za free oczywiscie trzeba sie zachowac ale z tym raczej nie bedzie problemu :) . Kawalek drogi masz , przy takiej odleglosci to pewnie bierzesz pod uwage wypad 2-3 dniowy ?
(2014/01/17 23:55)

użytkownik158065

To czyja to własność jesli nie pzw ?

Gminy chyba :) wiem ze kiedys nalezalo to do naszego kola ale teraz mozna lapac za free oczywiscie trzeba sie zachowac ale z tym raczej nie bedzie problemu :) . Kawalek drogi masz , przy takiej odleglosci to pewnie bierzesz pod uwage wypad 2-3 dniowy ?

Nie wiem jak kolega bedzie  z czasem ale jak sam jeżdżę dalej to przynajmniej na 2-3 noce do pięciu  (2014/01/18 00:22)

jaro7707

To co śliwa, trzeba będzie odwiedzić glinianki w przyszłym sezonie. A jak koledzy wygląda sprawa na Gołkowie? Jestem zainteresowany mało uczęszczanymi przez wakacyjnych balangowiczów wodami z dużymi sumami. Dlatego ciekaw jestem jak populacja tej ryby przedstawia się na Gliniankach Konstancin oraz na Gołkowie. A może znacie jakieś inne wody z tymi wąsatymi drapieżcami w pobliżu? Mieszkam ponad 100 km od Wawy, więc chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o tych, lub zaproponowanych przez Was wodach. Dzięki za pomoc. (2014/01/23 19:07)

użytkownik158065

To co śliwa, trzeba będzie odwiedzić glinianki w przyszłym sezonie. A jak koledzy wygląda sprawa na Gołkowie? Jestem zainteresowany mało uczęszczanymi przez wakacyjnych balangowiczów wodami z dużymi sumami. Dlatego ciekaw jestem jak populacja tej ryby przedstawia się na Gliniankach Konstancin oraz na Gołkowie. A może znacie jakieś inne wody z tymi wąsatymi drapieżcami w pobliżu? Mieszkam ponad 100 km od Wawy, więc chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o tych, lub zaproponowanych przez Was wodach. Dzięki za pomoc.

Jarek mocno daleko nie mamy więc można wyskoczyć :) a tym bardziej że koledzy potwierdzają informacje o sumach i karpiach :) (2014/01/23 23:22)

jaro7707

Dokładnie, dokładnie. Miło by było coś więcej się dowiedzieć o wodzie. Czy na pewno nie trzeba wnosić opłat za wędkowanie na tych gliniankach? (2014/01/24 14:43)

wujekelo

napewno :) (2014/01/24 20:08)