Glinianki na Baniosze

/ 9 odpowiedzi
Witam ktoś z kolegów orientuje się jakie można złowić ryby na tym stawie koło kościoła.Czym najlepiej nęcić itd.Proszę o wszelkie informacje.Pozdrawiam.
odel

Witam kolego! Z tego co się oriętuje gilnianki na Baniosze maja osobne koło nie są własnością PZW

Tak więc nie łapie na tych stawach

pozdrfawiam odel :)

(2011/03/25 21:11)

Siskoooo

Glinianki w Baniosze naleza do towarzystwa RAK, trzeba u nich wykupic pozwolenie, i mozna wedkowac (2011/04/25 09:29)

lepis

Witam.

Opłata na glinankach w Baniosze w roku 2012 wynosi 100 zł

Jesli ktoś nie posiada katy (licencji) na ich łowiska wpisowe razem z wyrobieniem karty kosztuje 140 zł

Przy wyrobieniu karty trzeba posiadać zdjęcie.

Licencja (karta stowarzyszenia) obejmuje 7 łowisk, które są systematycznie zarybiane.

(2012/05/02 12:49)

jacenty75

Dokładnie gospodarzem glinianek jest Koło RAK z Łubnej. (2012/05/02 17:38)

zawadzki

Nigdy tam nie byłem a to nie daleko mnie. Jakie są tam ryby ?

Witam.

Opłata na glinankach w Baniosze w roku 2012 wynosi 100 zł

Jesli ktoś nie posiada katy (licencji) na ich łowiska wpisowe razem z wyrobieniem karty kosztuje 140 zł

Przy wyrobieniu karty trzeba posiadać zdjęcie.

Licencja (karta stowarzyszenia) obejmuje 7 łowisk, które są systematycznie zarybiane.

(2012/05/02 18:12)

kamilmonter732

Mam pytanie dotyczące wyrobienia sobie uprawnień do wędkowania na stawach koła Rak w Baniosze bo obiło mi się o uszy że już nie można wyrabiać ponieważ jest już w kole za dużo członków.. (2013/11/15 20:19)

kamilmonter732

Siema ja zwracam się do kolegi (r972) wiele razy zasiadywałem na tym stawie koło kościoła a ten staw nazywa się Wilczynek ale nie o to pytałeś więc tak jak znam tam ludzi którzy łapią na Wilczynku to nęcą zanętami kupionymi sypkimi dużo idzie do wody zanęty Trapera,Feedera bo przeważnie ludzie zasiadają tam na spławik wiadomo pojawiają sie też Karpiaże z proteiną i mają dobre wyniki tak dokładnie nie wiem na jaką rybę jestes nastawiony ale napisz to ci podpowiem więcej co i jak Pozdrawiam :)
(2013/11/18 23:59)

Don Vito

Witam
A może któryś z kolegów zna nr telefonu do koła Rak?
Był bym wdzięczny.
pozdrawiam (2014/01/09 22:05)