Glinianka w Korwinowie

/ 5 odpowiedzi
Witam...czy juz wiadomo coś o regulaminie połowu na tym zbiorniku,czy sie coś zmienilo.....np. czy można bedzie łowić w tym roku metodą gruntowa? Jakie zarybienia w tym roku?Moim zdanie m powinno sie wpuscić wiecej drapieznika do tego zbiornika łowić metoda gruntowa ale w regulaminie uzasadnić np aby ryby mowie teraz o karpiu powyżej 60cm byly spowrotem wypuszczane do zbiornika...wtedy może ten zbiornik zrobił by sie bardziej rekreacyjnym łowiskiem a nie tylko dla miejscowych przyesiadujacych calymi dniami nad zbiornikiem i tego co tylko da sie do garnka wrzucić....Czemu nikt nie pomyśli nad tym aby nasza pasja nie polegała na tym aby zapełnic lodówki ale własnie po to aby dobrze spedzić czas nad woda i wkoncu złapac swoj prawdziwy okaz...
magik.k


Wczoraj został zlowiaony karp 77cm na tym zbiorniku..niestety został zabrany na patelnie...:( (2009/05/25 11:04)

yacos22


Witam szanownych kolegów.
Na gliniance zmieniło się to, że można łowić od chwili zejścia lodu a nie jak dotąd od momentu przeprowadzonych zawodów rozpoczynających sezon. Od początku lipca do końca września można łowić również metodą gruntową przez cały dzień a nie jak dotąd tylko w weekendy.
Najłatwiej jest Szanowni Koledzy krytykować istniejące wewnętrzne przepisy i kolegów zabierających ryby i pytać, czy coś się zmieniło i dobrze by było gdyby.... Od tego są zebrania koła, na których każdy może przedstawić swój pomysł i wypowiadać się w różnych nurtujących kwestiach. Ale kto to ma robić gdy na zebranie przyjdzie kilka osób i w dodatku z samego zarządu.
Pozdrawiam i życzę sukcesów (2011/02/16 11:52)

magik.k


czesc yacoss w tym roku juz za pozno ale jak w przyszlym bedzie zebranie co ustalaja na jakich warunkach mozna wedkowac na gliniance i jakie skladki maja byc wplacane to daj znac (2011/04/09 15:29)

Diab3l


Też chętnie się zjawie na takim zebraniu... dajcie znać albo ogłoście, że po prostu odbywa się zebranie na temat glinianki (2011/05/09 20:57)

BeoWolf


Witam, jestem świeżym amatorem wędkarstwa, chciałbym się dowiedzieć jakie warunki muszę spełnić aby móc wędkować na zbiorniku w Korwinowie. Na chwilę obecną nie jestem członkiem koła wędkarskiego w Poczesnej. Proszę o odpowiedź i wyrozumiałość. (2012/08/22 16:21)