Zaloguj się do konta

Glinianka w Natolinie - czy znacie to łowisko?

utworzono: 2011/05/04 12:03
grisha

hej ... szukając sobie spokojnego miejsca na wędkowanie w okolicy Grodziska natknąłem się na niewielką gliniankę w Natolinie ... Stawik leży między stawem Kopalnia a stawem Błękitny , to ten mały z wysepką po środku :)) nie wiem czy znacie tą wodę czy nie ale mam do Was pytanie odnośnie tego stawiku -> Czy są tam jakieś ryby (słyszałem że trochę ryb zdechło podczas przyduchy), jeśli są to jakie i dlaczego ten stawik jest pod najmniejszą presją wędkarską ???

pozdrawiam Grisha
[2011-05-04 12:03]

Myszon82

Witam

Bo jest mało karpia dlatego mało tam mięsatorów moja ulubiona glinianka tak . Dużo ładnej płotki można się fajnie pobawić, lin jest ładny ale trzeba troszkę podnęcić i biorą bardzo delikatnie w weekend parę złapałem . Zaducha zabiła tylko tołpygi i amury więc nawet dobrze , na pewno troszkę kroczka zostało bo już złapałem jednego w tym roku . Leszcza tam nie złapałem ale podobno jest . Pozdrawiam jakbyś miał jakieś pytania odnośnie jakiejkolwiek wody niedaleko Grodziska chętnie odpowiem jest parę ciekawych miejsc które nie są PZW więc nie zostały popsute Karpiem i Tołpą . :)
[2011-05-11 09:05]

grisha

niestety ryby na tym dołku zawodzą po całości ... przez kilkanaście dni nęcone a na 4 wypady nad wodę trafiłem tylko raz na dobre żerowanie i to tylko miniaturowych wzdręg ...
[2011-05-17 13:23]

bartlomiejkarczewski

na tej gliniance w natolinie jestem przynajmniej raz w tygodniu niestety nie udało nam sie złowić wiekszych sztuk poza 1-nym 0,5kg linkiem. A tak to tylko okonki 4-5 cm karaski białe i złote oraz sumiki karłowate zwane byczkami. Ryba większa podobno jest ale z wiadomosci od innych wędkarzy i mieszkańców tam mieszkających są tam ludzie co wyławiają wiekszą ryba na sieci wiec na duzą rybke ciezko trafić. Na tym drugim stawie podobno jest karp ale osobiscie nie zlapałem tam zadnego. Okonie i liny tak tez male okazy.
Jak mozna prosić o podpowiedź gdzie jeszcze mozna łowić oprócz tych glinek bez karty to byłbym wdzięczny.
Z pozdrowieniami
BK  
[2012-07-15 16:55]

PanSawik

Troszkę odświeżę

Mam pytanie dotyczące byczków w Natolinie.

Czy występują we wszystkich gliniankach (jak tak to przykra sprawa) i w której jest ich najwięcej?

Z chęcią bym się na "bydlaki" zasadził, im więcej mi się uda ich wyszarpać tym lepiej :)
[2015-05-04 12:28]