Giżycko-opłaty za wędkowanie

/ 2 odpowiedzi
Witam Wszystkich
Mam pytanie:
Jestem z województwa śląskiego i wybieram się do Giżycka na urlop.
Czy jeśli wykupie wkładke przy opłacaniu woj. śląskiego opłate dodtkowa na Olsztyn to będę mógł wędkować w Gizycku bez dokonywania dodatkowych opłat i wkładek na zbiorniki.
Jesli ktos może mi odpowiedzieć to bardzo Dziękuję.
Wespin

Witam,

Mieszkam na Śląsku czasami wybieram się na Mazury. Chcąc łowić bez stresu trzeba najpierw zorientować się do kogo należy jezioro bądź rzeka, na której będziesz chciał łowić. Tam są wody należące do PZW i do gospodarstw rybackich. Opłacasz albo składki na PZW Olsztyn na Śląsku bądź na miejscu wykupujesz w sklepach wędkarskich pozwolenie, albo na wody należące do gospodarstwach rybackich pozwolenia: 1,2,3,7,14 dniowe. Pozdrawiam, połamania kija!

(2016/01/09 16:51)

Artur z Ketrzyna

Witam Wszystkich
Mam pytanie:
Jestem z województwa śląskiego i wybieram się do Giżycka na urlop.
Czy jeśli wykupie wkładke przy opłacaniu woj. śląskiego opłate dodtkowa na Olsztyn to będę mógł wędkować w Gizycku bez dokonywania dodatkowych opłat i wkładek na zbiorniki.
Jesli ktos może mi odpowiedzieć to bardzo Dziękuję.

Jak kolega wyżej, jeśli chcesz łowić na wodach PZW to opłacasz składkę okręgowa PZW Olsztyn, jak innych gospodarzy to u nich.

Zajrzyj na mapę, zobacz na której wodzie będziesz chciał wędkować i kto jest gospodarzem.
(2016/01/11 18:19)