Gigantyczny karp !

/ 31 odpowiedzi
lynx

Może ktoś wklei karpia łowionego u nas, może w Europie bo cosik dziwnie mu z mordy patrzy :))

temu lepiej patrzy..:)

ciekawe czy łowiła na robaka?;-)

Skąd by miała robaka. Pewno na ,,kuku".

już tłumaczę nie na robaka tylko na 4 kółka (możemy dipować) nisko zawieszone nad gruntem. nęcić trzeba zależnie od łowiska; podstawa to dobry bajer, potem browar, lub wino, a nawet szampan. a jeśli chodzi o kij to żadne półśrodki! tyka musi być sztywna bez żadnej paraboliki. a i długość wędziska też ma znaczenie.

Mój kolega mówił, ze jak masz małe wędzisko to mozesz na cegłę łowić. (2013/10/23 20:21)

zbynio 33

Dla mnie to wygląda na jakiś plastikową / silikonową / atrapkę - a goście sobie po prostu robią jaja !

Co Ty. Karp na pewno żywy. Zobacz jakie oczy robi do góry na biust. Mało wytrzeszczu oczu nie dostanie.

;) (2013/10/23 20:28)

zbynio 33

Może ktoś wklei karpia łowionego u nas, może w Europie bo cosik dziwnie mu z mordy patrzy :))

ciekawe czy łowiła na robaka?;-)

Skąd by miała robaka. Pewno na ,,kuku".

już tłumaczę nie na robaka tylko na 4 kółka (możemy dipować) nisko zawieszone nad gruntem. nęcić trzeba zależnie od łowiska; podstawa to dobry bajer, potem browar, lub wino, a nawet szampan. a jeśli chodzi o kij to żadne półśrodki! tyka musi być sztywna bez żadnej paraboliki. a i długość wędziska też ma znaczenie.

Mój kolega mówił, ze jak masz małe wędzisko to mozesz na cegłę łowić.

musi być tak jak pisałem i wszystkie prawidłowo zapięte jak Bóg przykazał. niema to tamto. z cegłą to nie C&R. (2013/10/23 20:31)

krisbeer

Adres tego łowiska please (2013/10/24 09:39)

zbynio 33

Adres tego łowiska please

najważniejsze jest nęcenie i dobór miejscówki, a łowisk jest pełno. no i praktyka. (2013/10/24 10:01)

damiano89

Zbynio! Na tym zdjęciu nie zauważyłem karpia, wstaw poprawne zdjęcie.

co? to znaczy, że jesteś zdrowy. mogę Ci opisać metodę i technikę połowu. taka bestia to już nieźle ciągnie.

Pewnie lepiej ciągnie od tego karpia;D
(2013/10/24 22:58)