Zaloguj się do konta

Gdzie zapłacić składkę wędkarską ?

utworzono: 2012/04/30 09:15
koziol44

Witam kolegów i koleżaniki wędkarzy. jestem młodym wędkarzem i dopiero zaczynam swoją przygode, więc proszę o wyrozumiałość. moje pytanie brzmi czy składki członkowskie oraz składke okręgową moge zapłcić w obojętnie jakim kole czy tylko w tym do którego nalężę?

pozdrawiam.

[2012-04-30 09:15]

Moim zdaniem nie możesz, bo nie można opłacać składek na swoje koło w innym kole :)
[2012-04-30 07:29]

Karpik1974

kolego możesz spokojnie ale tylko swojej miejscowosci  [2012-04-30 11:26]

jurasek15

Opłacisz spokojnie. Tylko to jest na zasadzie zmiany przynależności do koła PZW. W zasadzie powinieneś wziąć kartę ewidencyjną z koła macierzystego i iść z nią do wybranego koła. Tego nie może Ci nikt zabronić. W praktyce przyjmuje się, że karta się "zagubiła" i wyrabiają Ci nową w nowym kole. :-)
Często jest tak, że ludzie z racji tego, że łowią w sąsiednim okręgu przenoszą się do bardzo odległych sobie kół, gdy np. okręgi nie mogą się z sobą porozumieć. Zawsze wychodzi to trochę taniej. :-)
[2012-04-30 11:44]

withanight88

kolego możesz spokojnie ale tylko swojej miejscowosci 

W Kaliszu takie bajki opowiadają ?? nie wierze :)

Opłacić możesz tam gdzie Ci będzie najwygodniej. 

[2012-04-30 21:31]

Karpik1974

withanight88  spoko bajki czy nie bajki ale nie zrozumiałes mnie pewnie a mianowicie chodziło mi oto że ja należe i posiadam karte wedkarką KOŁO KALISZ i wykupywalem znaczki do swojego koła ale w tym roku zdecydowałem ze kupie WSK bo chociaż o murowaniec dbają  KOŁO KALISZ  co robi pije i to wszystko  i robi prezenty i wycieczki nic wiecej a nad wodą syf i bałagan a z płaceniem w innym kole to jest oczywiste ze płacic możesz gdzie chcesz a na przyszły rok płace w koninie i też sie przenosze teraz ci chyba wytłumaczyłem o co mi chodzi pozdro  [2012-05-01 09:22]