Gdzie za pstrągiem - Sanok .

cześć,będę miał okazję być niedługo nad Sanem. Wiem, że z dniem dzisiejszym zakończył się zakaz spiningowania na tej rzece, więc pomyślałem że wyjadę ze dwa razy na rybki. Dokładnie rzecz ujmując odwiedzę rodzinę w Sanoku, a słyszałem że w Sanie nie dość że ładne okonki i szczupaki to pstrąg najpiękniejszy w Polsce jak nie w Europie. U siebie łowię głownie szczupaki, więc wędzisko 2,7m 5-25g wyrzut powinno dać radę, c'nie? Co do pozwoleń to wszystko wiem, pozwolenie na 24 h w każdym wędkarskim (kupie sobie na miejscu + kilka przynęt pod kropki oczywiście). Od Was, szczególnie od tych co mieszkają w okolicy Sanoka chciałbym się dowiedzieć gdzie za tym pstrągiem się wybrać. Popytam pewnie nawet w wędkarskim o to ale chciałem mieć już mniej więcej taki zarys mojego wyjazdu. Myślicie, że warto troszkę czasu na Sanie poświęcić szczupakowi, czy raczej w tamtej okolicy jest on nieco mniej liczny? Prosiłbym Was o informację czy wybrać się na odcinek, który przepływa przez Sanok czy raczej wyruszyć troszkę dalej? Oczywiście na rybki z rana, po południu odpada. Więc jakiś killer z wobków na którego będę miał niemalże pewność brania lub jakieś inne cenne dla mnie informacje mile widziane, a szczególnie gdzie za tą rybą. Jakieś miejsca tak w promieniu 20 km od Sanoka noi czy w tym odcinku nizinnym, co przepływa przez to miasto znajdę spełnienie mojej niepohamowanej chęci złowienia pierwszego kropka w życiu? Pozdrawiam i liczę na pomoc.dopiero zauważyłem, z tym szczupakiem to na zapas a raczej z ciekawości zapytałem, bo wiadomo do maja nie mamy o czym rozmawiać :)