Wędkowanie w Wielkopolsce. Spinning, ponton

/ 3 odpowiedzi
Witam. Chciałbym w sobotę wyjechać na 9 dni z żoną na urlop wędkarski. Kierunek, wielkopolskie.. Tutaj zaczynają się schody. Kompletnie nie znam tych wód i zwyczajów i tolerancji np przyczep kempingowych (właśnie z nią będę jechał). Chciałbym mieć cała dobę wędki na oku więc warunek konieczny : przyczepa blisko wody. Już teraz chcę zaznaczyć że jadę na ryby nie po ryby! Za dnia spinning z pontonu + elektryk silnik za sandaczem i szczupakiem (gdyby były ładne sumy nie pogardzę). Małżonka w tym czasie feeder z rzutu. Na noc wywózka na karpia lub amura, gdyby był Sum to zrywka na bojce. Czy jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć gdzie jechać? Chciałbym ciszę spokój, drzewa las itp. Nie interesuje mnie wędkowanie przy plaży między turystami i kajakami. Za wszelkie porady wielkie 🍻! Połamania!
z@mela


Wody okręgu Kalisz omijaj kolego szerokim łukiem bo o ile gdzie niegdzie dojazd jest , akwenów mało ale ryb drapieżnych ZERO za to jakbyś chciał pokarpiować to jest tych paszozwierzy opór (2020/07/29 21:57)

amstaf358


Raczej nie licz na konkretne namiary,wędkarze to zazdrosnicy i nie chętnie dzielą się swymi miejscówkami............z konkurencją..........nie raz były podobne ogłoszenia na róznych forach wędkarskich,nie opowiedział konkretnie nikt......... (2020/07/30 07:41)

Sith


Jużpięć lat minęło od mojej przeprowadzki wędkarskiej z Wielkopolskido O/Sieradz i Piotrków, więc nie potrafię powiedzieć jakie zmiany zaszły, ale z tamtego okresubardzo korzystnie wspominamhttp://e-turysta.pl/pole-namiotowe-przystan-kowale-oborniki-157211.html. Dobra infrastruktura i były rybki. Jedyny mankament, to turyści, ale ja bywałem tam we wrześniu, więc już po okresie urlopowo-wakacyjnym. (2020/07/30 09:16)