Gdzie w Poznaniu można połowic karasie pospolite?

/ 4 odpowiedzi
Witam

Czy ktoś zdradzi, gdzie w Poznaniu bądź okolicy można połowic karasie pospolite?

Pozdrawiam
Adam B


A w okolicach Sochaczewa? Ryby dogorywają i wędkuje pl dogorywa. Ruch na forach jak na stypie. Prędzej śmierci doczekamy niż odpowiedzi.  (2016/07/19 20:02)

pissinio


Trzeba byc optimistą i dobrej myśli, że znajdzie się ktoś, kto podzieli sie swoja wiedzą na temat łowisk. (2016/07/20 14:33)

Haryyy5


Nikt wam nie powie :P Jak ktoś ma rzeczywiście dobrą miejscówkę to trzyma język za zębami, dowie się jedynie rodzina i znajomi. Na forum możecie co najwyżej wyłapać średnie miejscówki, o których ludziom nie żal opowiedzieć i o których prawie każdy i tak wie. Trudno się zresztą dziwić. Miałem kiedyś z kumplem fajną miejscówkę, rybną i odludną aż któregoś dnia przyjeżdżamy a ludzi tyle że nie było gdzie łowić. Pewnie ktoś przyszedł, połowił i potem się chwalił na prawo i lewo. Efekt był taki że obecnie już tam nie łowimy. Ani to już nie to samo miejsce pod względem rybności ani dawnej ciszy i spokoju. Także nie dziwcie się że nikt wam publicznie na forum nie podpowie. Ludzie często nie zgłaszają medalowych ryb żeby swoich najlepszych miejsc nie wyjawiać a co dopiero chwalić się tym na forum.  (2016/07/20 16:48)

78darekb


PRAWDA kolego Haryyy5 (2016/07/20 21:53)