Gdzie w październiku jechać na dorsza?

/ 7 odpowiedzi
Witam kolegów :) Mam pytanie gdzie w październiku lepiej pojechać na dorsza? Do wyboru mam dwa miasta - Łeba i Władysławowo. Panowie pilnie potrzebuje informacji bo juz wyjeżdżam na północ. Pozdrawiam, Przemek
Przemek1992


Czy macie jakiś sprawdzony kuter w ww miastach? :) (2015/10/21 20:34)

Przemek1992


Czy macie jakiś sprawdzony kuter w ww miastach? :) (2015/10/21 21:04)

aldente


wbij w wyszukiwarkę hasło Dorsze.Wyświetli Ci się wszystko, co chcesz wiedzieć! (2015/10/21 23:58)

Przemek1992


Nie sądzisz, że skoro założyłem tu wątek to mam już poszukiwania o których mówisz dawno za sobą?
Zależy mi na tym by ktoś polecił mi konkretną łajbę i sprawdzoną załogę. Bo jak zapewne wiesz na google dowiem się jedynie o istnieniu wielu kutrów. Pozdrawiam! (2015/10/22 09:38)

Przemek1992


Nie sądzisz, że skoro założyłem tu wątek to mam już poszukiwania o których mówisz dawno za sobą?
Zależy mi na tym by ktoś polecił mi konkretną łajbę i sprawdzoną załogę. Bo ja zapewne wiesz na google dowiem się jedynie o istnieniu wielu kutrów. Pozdrawiam! (2015/10/22 09:38)

aldente


Nie, nie sądzę tak! Nie wynika to również z twojej wypowiedzi! Tak zaczynają wątki ci, którzy na wyszukiwarkę nie zaglądają, albo nie wiedzą o jej istnieniu. Być  może należysz do nielicznych wyjątków, ....któremu umknęło uwadze, że w artykułach pod pojęciem Dorsze koledzy polecają gorąco porty i jednostki pływające. Kutry, które bardzo sobie chwalą. Zapewne przeleciałeś te wpisy bardzo pobieżnie i nie zwróciłeś uwagi na te szczegóły.
(2015/10/22 13:42)

wojcieszyc


kolego Mors d i Delfin c oba z Łeby
jeszcze się na nich nie zawiodłem a jesienią i na wiosnę jeżdżę 2 x w m-cu
... połamania kija
(2015/10/22 19:31)