Zaloguj się do konta

Gdzie w mazowieckim na spining

utworzono: 2010/09/26 19:53
onix101

Jak w tytule, pomóżcie koledzy i podajcie jakieś łowiska w niedalekiej odległości od warszawy gdzie początkujący wędkarz metodą spningową będzie miał co robić. [2010-09-26 19:53]

Rzeka Świder, stawy w Raszynie, stawy pod Pruszkowem, Wisła przed Warszawą, zalew Zegrzyński i cała masa mniejszych dołeczków w których potrafią czasami siedzieć okazy o jakie tych wód byś nie posądził. Poza tym alternatywa w łowiskach komercyjnych:
Łowiska komercyjne w okolicach Warszawy
[2010-09-27 10:04]

Moddy

Rzeka Świder, stawy w Raszynie, stawy pod Pruszkowem, Wisła przed Warszawą, zalew Zegrzyński i cała masa mniejszych dołeczków w których potrafią czasami siedzieć okazy o jakie tych wód byś nie posądził. Poza tym alternatywa w łowiskach komercyjnych:
Łowiska komercyjne w okolicach Warszawy

Świder, rozumiem, że na ostatnim odcinku od drogi S17 w dół do ujścia? Wisła przed Wawą z obu stron. A coś bliżej? :)


[2010-09-29 12:10]

Bliżej to już raczej znane łowiska, jez. Czerniakowskie, kanał Żerański, Wisła w Centrum zaskoczyła mnie pięknymi okoniami i czymś co nie dało szans na zatrzymanie. Łowiłem wtedy na UL z nastawieniem na okonie, więc ciężko się dziwić;) Fajne są też glinianki niedaleko przystanku Techników na trasie autobusu 129, uliczką koło kościoła w stronę kępy drzew. Wilanowskie potwornie zarośnięte, ale krążą słuchy o pięknych szczupakach.
[2010-09-29 13:15]

A z drugiej strony masz piękną Wkrę, Bzurę, Wisłę w dół od mostu w Modlinie i kilka innych...
[2010-09-29 13:30]

komo21

A MOGŁBYŚ KOLEGO POWIEDZIEĆ GDZIE DOKŁADNIEJ W TYM CENTRUM ŁOWIŁEŚ TE OKONKI I MNIEJ WIECEJ JAKIE TO BYŁY OKAZY I NA CO Z GÓRY DZIĘKI [2010-09-30 10:19]

Łowiłem na odcinku od mostu Poniatowskiego po Gdański, na lewym brzegu Wisły. Co ciekawe na "schodkach" wyciągałem te największe. Okonie były całkiem ładne, w granicach 25 - 33 cm. Biły jak oszalałe w żółto - czarnego najmniejszego Mann's Predator. Główka w przedziale 1,5 - 3 g na haku nr 6. Firma mało istotna, grunt żeby były mocne i ostre.
[2010-09-30 10:53]