Zaloguj się do konta

Gdzie w Częstochowie szukać sumika?

utworzono: 2010/09/18 15:56
JaroDaw

Miałem już przyjemność docenić walory smakowe byczka, teraz chciał bym sam na niego zapolować. Moje pytanie brzmi - gdzie w naszym rejonie można szukać pana niechcianego?
Wszelkie dodatkowe wskazówki typu na co i gdzie go szukać mile widziane.

PS : pomimo wielu wypowiedzi że jest niechcianym przyłowem, że go jest pełno, mnie nie było dane się z nim spotkać.
[2010-09-18 15:56]

hubi

Witam jest jeden staw gdzie go było sporo a nawet bardzo dużo to staw mieszczący się przy cegielni Anna przy ulicy Wałowej parę lat temu było można tam spokojnie wędkować a jak jest teraz to nie mam pojęcia trzeba to sprawdzić pozdrawiam i życzę powodzenia. [2010-09-18 20:23]

JaroDaw

Czy to ten stawik na plecach ANNY , porzucony przed laty przez PZW ? Jak tak to się tam przejadę, byłem ostatnie w pobliżu na Bidzie, ale była bida ;)
Pozdrawiam.
[2010-09-18 22:39]

spines21

swego czasu oporowo tych rybek było w Dżbowie na stawie nazywanym "świniarnia",ale jak teraz jest to nie mam pojęcia:)lepiej ,żeby ich nie było w okolicy:) [2010-09-18 22:54]

krispi

kolego jeśli potrzebujesz sumika to wybierz się na łowisko w Kucobach jest to zbiornik w okolicach miejscowości Panki oraz Bodzanowice wojwództwo Opolskie graniczące ze śląskim,zbiornik jednak należy do okręgu Czestochowa.Sumik wiesza sie tam bardzo czesto,aż za czesto.powodzenia
[2010-09-18 22:55]

hubi

Tak to ten stawik na plecach Anny,na Dżbowie nie ma wody teren obecnie prywatny,co do bidy to woda bogata ale zeby połowić trzeba niestety nęcić obficie przez kilka dni polecam naprawde warto pozdrawiam. [2010-09-19 07:46]

JaroDaw

Dzięki, na pewno ta podjadę.
[2010-09-19 10:49]

gaardian

Cześć. Jeśli masz trochę wolnego grosza aby zainwestować w paliwo to polecam zbiornik nakło-chechło koło Tarnowskich Gór. Obojętnie jaki haczyk byle by było na nim mięso-nie zdąży dolecieć do dna i już siedzi. Myślę że w ciągu godziny jesteś w stanie złapać około 60-80 szt. Nałowisz się do woli i zyskasz wielki szacunek i uznanie miejscowych wędkarzy ;)
[2010-09-19 20:44]

Grzegorz83

Witam Kolege widze ze poszukujesz sumikuw jest ich duzo na zbiorniku w Kucobach i sa dosc ładne okazy nawet i inne rybki tez.A moze wiecie jakie rybki na Warcie sa i gdzie mozna polowic od Strony Dzialoszyna
[2011-03-22 16:43]