Gdzie szukać lina w kwietniu?

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich wędkarzy.Mam pytanie. W jakich miejscach szukać lina w kwietniu?? Chodzi mi o niewielką rzekę. Pozdrawiam
pangaz4

oj kolego kolego lin w rzece będzie w miejscach wolniej płynących dobrze nasłonecznionych tam gdzie woda będzie ciut cieplejsza (2010/03/31 15:00)

tomasz123

witam, proponuje abyś próbował w miejscach gdzie już łowiłeś linki, tylko bliżej brzegu przy samych zaroślach- tam gdzie płyciutko i cieplutko, no i na haczyku delikatniej z robaczkami, ja z wiosny często łowiąc płoteczki  wyjmowałem linki, pozdrawiam (2010/03/31 15:38)

Petrys

a w stawach gdzie szukać lina? (2010/04/01 20:34)

linek69

Witam.Na linka to jeszcze chyba ciut za szybko ,ale oczywiście warto próbować bo to moja ukochana ryba.Ja osobiście zaczynam zasiadki linowe dopiero pod koniec kwietnia, no i cały maj z początkiem czerwca potem przerwa na tarło.O tej porze roku warto popróbow.ać na pęczki ochotek jeśli gdzieś dostaniesz. To najskuteczniejsza przynęta o tej porze roku ,zwłaszcza jeśli ochotka występuje naturalnie w zbiorniku gdzie łowisz.Można to sprawdzić wyciągając trochę mułu z dna zbiornika.Połamania kija życzę. (2010/04/01 21:10)