Gdzie szukać ryb na jeziorze Czerwonko

/ 1 odpowiedzi
Witam wszystkich.Mam pewien problem mam domek na Kaszubach w ok Starej Kiszewy dokładnie Bartoszylas są obok 4 jeziora a na jednym można tylko łowić reszta prywatne.Na tym jeziorze co można łowić nie mogę nic złapać niestety poprzedni właściciel tuk ryby prądem.Właścicielowi z jakiejś przyczyny zabrano jezioro teraz podlega ono pod Gdańsk nie wiem dokładnie pod co.Podejrzewam że po zabraniu właścicielowi nikt tego nie zarybił.Moi drodzy od 3 lat łowie na tym jeziorze i złapałem tam może z 6 okoni 3 płotki 2 liny w tym jeden 47 cm :)Od kwietnia nic tam nie idzie złapać w ogóle rzadko tam coś łapałem.Ponieważ jest to jedyne jezioro na którym mogę łapać chcę tam znaleźć rybę bo na pewno coś musiało przetrwać.Gdzie jej szukać jezioro kształtem przypomina mózg.Z jednej strony jest duży spadek z 1,5 na możliwe że 8m a z drugiej strony jest spokojny spadek jak się idzie po dni to nie spada się nagle tylko można dojść aż cię zakryje tam max głębokość jest 2m.Na końcu jeziora jest zatoczka ale nie wiem co i jak to tam wygląda.Martwi mnie to że w tym jeziorze nigdy nie widziałem żeby ktoś złapał leszcza.Ja swoje liny i resztę ryb złowiłem po tej płytszej stronie.Łowię metodą spławikową.Proszę powiedzcie mi gdzie warto i gdzie najprędzej szukać ryb na tym jeziorze,aha i na tym jeziorze nie występuje ani 1 sztuka grążeli.Jakby ktoś znał jezioro nazywa się Czerwonko. Pozdrawiam