Zaloguj się do konta

Gdzie sie podziali wędkarze z województwa pomorski

utworzono: 2012/08/28 11:09
michalmroczek1988

Witam serdecznie wszystkich:) Mam takie pytanie gdzie sie podziali wedkarze z woj.pomorskiego? ktos jezdzi moze na wiselke Kiezmark? MartwaWisle Trzcinisko? Jestem codziennie na Forum i niestety ic nie da sie wyczytac o tych lowiskach? pozdrawiam [2012-08-28 11:09]

zielony29

witam bywam czesto na wisle w kiezmarku rezultaty sa mizerne  nwogole nic niebierze czasami jakis wegorzyk lub okonek 
[2012-08-28 11:37]

halski021

Kolego,sezon w pełni.to wolą siedzieć w wolnym czasie nad wodą niż przy kompie:)
[2012-08-28 12:13]

michalmroczek1988

wyniki ja odwrotnie bardzo dobre [2012-08-28 21:56]

vander

Ja mam to samo pytanie ale dotyczy odcinku w góre rzeki okolice Tczewa i Gniewa, jak tam sprawa się przedstawia? [2012-08-29 15:51]

Marek Tczew

Na Wisle bywa ruznie raz jest dobrze a raz kicha. Zalezy od metody polowu, gruntowa czy na przeplywanke, czy tez na spoining. Ostatnio dobre rezultaty osiagalem na rzeczkach i kanalach.Szkarpawa,Linawa,Dzierzgonka.Mysle ze ten dobry czas dopiero sie zacznie. Ryba zacznie migrowac na zimowe ostoje i wtedy trafic na przeplywajace stada ryb. Czysta przyjemnosc w wedkowaniu i spedzaniu wolnego czasu. Pozdrawiam. [2012-08-29 17:16]

Marek Tczew

Dodam jeszcze rzeke Nogat. [2012-08-29 17:17]

ania924

Witam łowię trochę przy moście wantowym, kiedyś był tłok na wodzie, a w tym roku jakoś nie widuję łódek na wodzie, a i na brzegu nie widać wędkarzy. A z wynikami też nie jest ciekawie,kilka różnych wielkości okoni, największy i tylko jeden 37cm,trochę drobnicy białej i średnia fląderka. To wszystko z tego akwenu, szkoda gadać, gdzie te ryby. Tu już nie chodzi o tą drobnicę, choćby jedną a porządną aby trzeszczał kij i grał kołowrót, o tą adrenalinę. Dam jej radę czy mnie wykołuje, chyba już szarpakowcy i sieciarze wycięli wszystko co było w łowisku. Albo już ręka nie ta, lub może inni mają więcej szczęścia jak ja. A tak w szczególe jak widzę w innych kołach dzielą się inf. w całej Polsce tylko w okręgu Gdańskim cisza, nie rozumiem czy tam są inni wędkarze. U nas cisza jak by ich nie było, albo zaprzestali połowów. Nie dzielą się uwagami i spostrzeżeniami. Może się w końcu ktoś odezwie i uaktywni forum, pomyślcie nad tym tematem. Pozdrawiam wszystkich, połamania życzę.
[2012-09-01 17:53]

minus

wejdź na pomorski przewodnik wędkarski to znajdziesz tam nas

[2012-12-14 13:28]

baloonstyle

Dokładnie
Na stronie Pomorski Przewodnik Wędkarski znajdziesz sporo wędkarzy z województwa Pomorskiego.
[2013-06-30 16:46]

slawol80

jesteś jeszcze czasem na forum szukam kogoś z pomorskiego okolic gdańska [2013-06-30 18:25]

dunster35

Oj kolego ja na Wisłę jadę zawszę na Kiezmark lub za nim.
Może się kiedyś nad wodą spotkamy.

Chcesz info to masz:
Ryby:
a) dominujące drapieżniki: sandacz , szczupak, sum
b) dominujące ryby roślinożerne:leszcz,krąp,certa,płoć
Poziom wody:
A więc tu zawszę będzie wyższy poziom bo są tu blisko żuławy.

Jak chcesz coś więcej wiedzieć pisz na moją pocztę.
[2013-06-30 18:44]