Zaloguj się do konta

Gdzie są komentarze?

utworzono: 2010/12/10 14:32
dany21

Zauważyliście pewnie że pod konkursami zniknęła możliwość dodawania komentarzy. Czyżby redakcji nie podobały się opinie wyrażane przez portalowiczów.
[2010-12-10 14:32]

olaf72

konkurs to konkurs,po co komentarze
[2010-12-10 14:34]

dany21

Np po to żeby osoby które wygrały mogły się pochwalić a te nie zadowolone wyrazić swoją opinię.
[2010-12-10 14:43]

lukaszw

ja też to zauważyłem i szczerze mówiąc nie bardzo mi się to podoba.Według mnie to jest objaw dyskryminacji naszego zdania.to jest portal dla wędkarzy i mogą pisać co im się żywnie podoba. [2010-12-10 15:00]

Witam i też myślę że każdy ma prawo się wypowiedzieć ,i mieć swoje zdanie, a nie wszystko na capu łapu cicho ??A komentarze to jak myślicie poco są wie ktoś ????/.
[2010-12-10 15:03]

dany21

Widocznie redakcji nie podobały się niektóre komentarze i dlatego zablokowali możliwość ich dodawania a przecież to portal na którym każdy ma prawo się wypowiedzieć oczywiście bez obrazy dla innych.
[2010-12-10 15:08]

My nikogo nie obrażamy ,tylko mamy takie coś ,co nie robimy nikomu na złość, a z tobą  się całkowicie zgadzam i masz racje, a kto ma racje to funduje Kolacje >>./????Pozdrawiam,











[2010-12-10 15:37]

martines

witam ,tez to zaowazylem i nawet napisalem temat na spolecznosciowym o tym lecz po 20 minutach zostal on usuniety :) widzicie panowie ten konkurs to jeden wielki niewypal.Jezeli ktos usowa komentaze osob ktore wyrazaja ocene niezadowolenia i maja w tym uzasadniona racje to tak jakby ten ktos przyznawal sie do winy usowajc nasza uzasadniona krytyke :)pozdrawiam. [2010-12-11 15:14]

striggley

Widocznie komuś się nie spodobały komentarze lub ich uzasadniona racja , wiec najlepszym sposobem po prostu nie dawać im zarobić i zaprzestać brania udziału w jakichkolwiek konkursach, to my tworzymy ten portal i mamy prawo wypowiadać się w każdym temacie tym bardziej skomentować konkurs na który wydajemy swoje złotówki a usuwanie komentarzy czy też uniemożliwienie dodawania ich przez nas, to tak jak zamknięcie nam gęb, ale za parę dni ponownie ujrzymy temat "wspaniały konkurs" wyślij sms itd
 


[2010-12-12 18:04]

dany21

Zachęcanie nas do konkursu to czysty zysk dla redakcji. Ja wysłałem sms na pierwsze dwa i od tamtej pory nawet nie czytam wpisów o nowych konkursach bo według mnie nie są uczciwe. Kiedyś jak było nas mało na portalu to były konkursy na opis łowiska albo jakiegoś tematu ale na tym nie było zarobku więc wprowadzono konkursy smsowe. Skoro te konkursy są dla nas to dlaczego zabrania nam się wypowiedzi na ich temat.
[2010-12-12 21:54]

osmial

co ciekawe w odpowiednim dziale na forum powstał temat na temat tego oszukanego konkursu i na drugi dzień już go nie było ;] nie wiem jak Wy ale ja już zacząłem się rozglądać za mniej cenzurowanym portalem wędkarskim.
Niestety ale tu chodzi o kasę z reklam, taki portal generuje niezły zysk miesięczny przy obecnej liczbie odwiedzin. Liczy się tylko kasa, nie jakieś tam wędkarstwo. [2010-12-15 20:30]

martines

no wlasnie to byl moj temat ktory znikonol, i zamienili go tematem gdzie sa komentarze a brzmial zupelnie inaczej i dodalem tylko dopiske wy i wasze konkursy:) widocznie to kogos urazilo. Ja wiem tylko ze ju napewno nie zagram w zadne konkursy lepiej sobie odlozyc potrochu i samemu sobie kupic co tam potrzeba, a dla koszulki z nadrukiem reklamujaca sklep lub ktorys z portali bo to zazwyczj dostaje sie na pocieszenie nie jest warte to jakies 10zl:) pozdrawiam.

[2010-12-15 23:40]