Zaloguj się do konta

Gdzie połowić na spławik i grunt w ok. Radomia?

utworzono: 2011/06/18 10:20
emilson

Witam drogich kolegów wędkarzy. Mam pytanko może mi ktos podpowie gdzie można jechac połowić na spławik i gruncik.? jestem początkującym wędkarzem i jeszcze nie obyłem się z łowiskami! a przyjeżdża brat z nad morza i chciałbym go gdzieś zabrać by połowił na spławik. bardzo proszę o jakieś wskazówki
[2011-06-18 10:20]

I cała Polska Cie interesuje? [2011-06-18 11:09]

perwer

A jakiej konkretnie odpowiedzi oczekujesz?
Chodzi o typ łowiska ? albo,stawy w twoich okolicach (nie wiadomo jakich) dzikie bo nie masz opłat? albo,masz opłaty i konkretne łowiska w twojej (niewiadomej okolicy),albo chodzi Ci o łowiska komercyjne , albo o cos innego?...

Jak formułujesz pytanie to musi byc sprecyzowane....
Odpowiedz  jednemu z kolegów na pytanie ,które niedawno zzadał-podobne do twojego
Cyt:  CHCE ZACZĄĆ ŁAPAĆ RYBY ,JAKA WĘDKE POLECACIE

odpowiedz....
[2011-06-18 11:12]

emilson

interesuje mnie gdzieś łowiska koło radomia, zastanawiałem sie nad brodami lub wióry możesz mi coś powiedzieć na temat tych łowisk?
[2011-06-18 11:23]

emilson

jestem w 13 okręgu wedkarskim i kartę też posiadam opłaconą
[2011-06-18 11:24]

jestem w 13 okręgu wedkarskim i kartę też posiadam opłaconą





Jesteś w czym 13-tym?

[2011-06-18 11:32]

emilson

jestem w 13-tym kole wędkarskim w Radomiu należę do niego od tego roku. Więc jak już wcześniej napisałem nie do końca znam łowiska w moim regionie. Chodź już łowiłem w paru miejscach koło Radomia.
[2011-06-18 11:42]

jestem w 13-tym kole wędkarskim w Radomiu należę do niego od tego roku. Więc jak już wcześniej napisałem nie do końca znam łowiska w moim regionie. Chodź już łowiłem w paru miejscach koło Radomia.




Aaaaaaaaa, w Kole wędkarskim nr 13, no teraz rozumiem. Musisz wiedzieć, że Koło a Okręg, to dwie różne rzeczy. Wiesz co, napisz konkretnie o co Ci chodzi, a ja Ci to wpiszę w tytule posta, tak, żeby ułatwić forumowiczom udzielać Ci odpowiedzi na konkretne pytanie. A jesli chcesz jechać z bratem, to brat też ma kartę wędkarską? Bo Twój brat mieszka gdzieś dalej więc i zezwolenie musi mieć na Twój Okręg.

[2011-06-18 11:53]

kasalka

interesuje mnie gdzieś łowiska koło radomia, zastanawiałem sie nad brodami lub wióry możesz mi coś powiedzieć na temat tych łowisk?

tak pokrótce.
Brody i Wióry ponoć ryba jest ale osobiście specjalnych efektów nie miałem. Obowiązuje zakaz stosowania zanęt.
Niedaleko masz Domaniów-eldorado dla wędkarzy ale trzeba dokonać dodatkowe opłaty.
Wisła w okolicach Puław i Dęblina i zbiorniki zakładów azotowych. Rzeka w tym rejonie wygląda na martwą, na zbiornikach w tym roku jeszcze nie byłem. Rzeka Zwolenka (na pewnym odcinku tylko przynęty roślinne i sztuczne) i Borowiec-doły potorfowe. Oraz rz. Iłżanka/zbiornik Iłża.
[2011-06-18 11:53]

emilson

chodzi mi konkretnie o łowiska koło Radomia gdzie będę mógł połowic na grunt i spławik.

[2011-06-18 12:19]

emilson

interesuje mnie gdzieś łowiska koło radomia, zastanawiałem sie nad brodami lub wióry możesz mi coś powiedzieć na temat tych łowisk?

tak pokrótce.
Brody i Wióry ponoć ryba jest ale osobiście specjalnych efektów nie miałem. Obowiązuje zakaz stosowania zanęt.
Niedaleko masz Domaniów-eldorado dla wędkarzy ale trzeba dokonać dodatkowe opłaty.
Wisła w okolicach Puław i Dęblina i zbiorniki zakładów azotowych. Rzeka w tym rejonie wygląda na martwą, na zbiornikach w tym roku jeszcze nie byłem. Rzeka Zwolenka (na pewnym odcinku tylko przynęty roślinne i sztuczne) i Borowiec-doły potorfowe. Oraz rz. Iłżanka/zbiornik Iłża.

dzięki kolego za informację a na Domaniowie połowię na spławik czy tylko pozostaje z gruntu?


[2011-06-18 12:23]