Gdzie płacić, żeby mieć i Wisłę i Bzurę?

/ 12 odpowiedzi

Witam kolegów wędkarzy!!

Mam pytanko czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć gdzie najlepiej opłacić kartę na 2012r,

 żeby mieć i Wisłę i Bzurę bo osoby które zajmują się porozumieniami (pzw skierniewice)

bardziej obchodzą pieniądze od nas wędkarzy??

withanight88


Podaj jakieś szczegóły.... bo szukać wszystkiego po kolei to mi się nie chce , a mapy na pamięć nie znam ... (2012/01/05 17:28)

LABEO


Obawiam się że w ty roku będzie lipa ,bynajmniej na chwilę obecną ,może się coś zmieni i jak kilka lat wstecz  będzie można dokupić samą wisłę okręg nr.4 ,jeśli Bzura to opłacasz skierniewicki i dopłacasz chyba 119zł na mazowiecki w sumie prawie 3 stówki,jest mały patent opłacasz w mazowieckim i dopłacasz 95zł w Skierniewicach,24 zł taniej,ja osobiści jeszcze się wstrzymam aż wszystkie okręgi podpiszą porozumienia,może będzie jakaś alternatywa. (2012/01/05 17:54)

szogun1


WitamWatpie by cos takiego mialo miejsce w tamtym roku mazowieckie mialo bardzo malo doplaty na skierniewickie.Ale za to skierniewickie na mazowieckie niestety nie:( Byc moze sie jeszcze zmieni.Ale raczej w to watpie (2012/01/05 18:29)

u?ytkownik65213


Witam kolegów wędkarzy!!

Mam pytanko czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć gdzie najlepiej opłacić kartę na 2012r,

 żeby mieć i Wisłę i Bzurę bo osoby które zajmują się porozumieniami (pzw skierniewice)

bardziej obchodzą pieniądze od nas wędkarzy??



W zeszłym roku wystarczyło opłacić Ciechanów. Ja opłaciłem okęg mazowiecki w kole sum54 w wyszogrodzie bo miałem podobny dylemat.Jednak wybrałem wisłę. W tym roku już nie ma możliwości wędkowania na obydwu rzekach za opłacenie jednego okręgu.Wybór należy do Ciebie. (2012/01/05 19:34)

u?ytkownik65213


Polecam okręg mazowiecki.Widzę że kolega jest z chodakowa także Utrata do dyspozycji do samego ujścia do Bzury.Zapraszam do suma54-naprawde fajne koło (2012/01/05 19:40)

janis7383


Dzięki za odpisanie

Ja w tamtym roku też płaciłem oddzielnie wisłe(wyszogród=okęg mazowiecki) i oddzielnie skierniewickie(chodaków) i to było coś ok 300 zł.Na tyle co mam pożliwość wyrwać się na ryby to dla mnie za dużo więc jeszcze poczekam może coś się poprawi. Pozdrawiam

(2012/01/08 08:15)

prezesk9


Witam,
tutaj można zrobić dopłatę na okręg mazowiecki ulgową i pełną:

Polski Związek Wędkarski
Koło Nr 9 w Błoniu
ul. Nowa 1
www.kolo9.pl
Stanisław Wieczorek – Skarbnik Koła
tel. 606 228 906          


SKARBNIK KOŁA NR 9 PRZYJMUJE WE WTORKI I CZWARTKI
W GODZ. 17 – 19 W SIEDZIBIE KOŁA: BŁONIE UL. NOWA 1                                           ZAPRASZAMY PO ZNAKI NA 2012 ROK!!!

ZAPRASZAMY PO ZEZWOLENIA NA 2012 ROK!!!

    (2012/01/15 16:36)

nata


Osobiście też interesuje mnie wisła i bzura i jak widzę to chyba skończy się na opłaceniu składki w mazowieckim i dopłacie na skierniewice.Jestem z łodzi i tam to dopiero jest masakra z porozumieniami. (2012/01/17 13:47)

charlesv


Koledzy, też kombinowałem jak tu załatwić Bzurę i Wisłę w jednej opłacie, ale wychodzi na to, że w tym roku nie da rady. Szkoda, bo to bardzo fajne łowiska, szkoda tyko, że w innych okręgach. Tak blisko, a jednak tak daleko:) (2012/01/17 14:26)

jarek3648


Witajcie


Już w ubiegłm roku musiałem opłacić składki w obu okręgach,żeby łowić na Wiśle i Bzurze.

 W tym roku nie będę nabijał kabzy tym "leśnym dziadkom"z PZW,opłacam tylko skierniewickie i łowie na Bzurze.Koncze bo szlag mnie trafia jak patrzę na tę nieszczesną mapkę porozumień.


pozdrawiam wszystkich

Jarek

(2012/01/21 18:24)

Pitbul


"Gdzie płacić żeby mieć i wisłe i bzure"

Z przykrością muszę poinformować, że jakiekolwiek wpłaty na czyjekolwiek konto nie zmienią faktu, że zarówno Wisła jak i Bzura nadal będą własnością Państwa.  ;)T. (2012/01/22 01:00)

u?ytkownik65213


Dzięki za odpisanie

Ja w tamtym roku też płaciłem oddzielnie wisłe(wyszogród=okęg mazowiecki) i oddzielnie skierniewickie(chodaków) i to było coś ok 300 zł.Na tyle co mam pożliwość wyrwać się na ryby to dla mnie za dużo więc jeszcze poczekam może coś się poprawi. Pozdrawiam


Widzę że kolega posłuchał mojej rady.Dobry wybór (2012/02/01 11:25)