Zaloguj się do konta

Gdzie nad Radomkę w Piastowie koło Radomia ?

utworzono: 2012/08/25 19:36
matdroo

Słuchajcie... Czytałem na tym forum że w piastowie są dobre miejsca i jakaś ryba zawsze jest no i byłem dziś nad tą Radomką w Piastowie ( koło Radomia,Wsoli). Nie wiem czy nie w to miejsce pojechałem czy co ale miejscówki słabe, przez krzaki trzeba łowić, mało miejsca jak już się znalazło w miarę miejsce nad rzeką to nie ma nawet gdzie rozłożyć krzesełka. Już pomijam że straszne zarośnięta roślinami rzeka bo to normalne. 
Możecie mi powiedzieć w którym miejscu jakieś lepsze w tamtych okolicach są miejsca?  
Ja skręciłem z krajowej nr 7 we Wsoli w lewo do Piastowa(jadąc od Radomia). Minąłem to lotnisko, zabudowania się kończyły, minąłem jeden krzyż, drugi, ze 2 figurki jeszcze(łącznie jakoś od 7ki było ze 2 km) i przy niebieskiej figurce które była po lewej stronie skręciłem w prawo w stronę rzeki tak, jak mi miejscowi powiedzieli (bo już trochę tego sam zacząłem wcześniej szukać) i samochodem pod samą rzekę podjechałem.  Czy to właśnie to miejsce dobre było, czy jeszcze jakieś inne znacie ? Może jeszcze dalej jakoś powinienem jechać? Proszę o pomoc i wskazówki na przyszłość Pozdrawiam. ;) [2012-08-25 19:36]

matdroo

możecie coś podpowiedzieć? [2012-09-04 20:37]

matdroo

? [2012-09-04 20:53]

bednar14

Ja w tamtych okolicach wędkowałem rzadko ale jak mam polecić jakąś miejscówkę z tamtych okolic to łow przed zaporą obok stawów. Tam czasami jakiś linek albo karpi co ze stawów uciekł brał a i leszcze się trafiały.
[2012-09-05 14:47]

matdroo

a w którym miejscu dokładnie ta zapora jest?
[2012-09-07 23:44]

grzesiu92

Co do radomki. Ja lapie na odcinku od woli chodkowskeij do ujscia. Glownie klenie a i czasem szczupaczki sie wieszaja. Wczoraj bylem na pol godiznki wypic piwo zapalic fajke porzucac bo 200 m od radomki meiszkam. Jeden jazik 34 cm. Klenie widac i to duze ale neichcialo mi sie z nimi bawic zeby koniki zakladac albo wisienki. Najwiekszy jakeigo widzialem na 500 m odcinku mogl miec kolo 45 cm.
[2012-09-07 23:58]

bednar14

a w którym miejscu dokładnie ta zapora jest?

Dokładnie to sam nie pamiętam zazncze ci to na mapie i wyślę.
[2012-09-08 11:10]

bednar14

Jadąc warszawską skręcasz w ulicę stawną i ona cię doprowadzi.
[2012-09-08 11:19]