Gdzie na Wisłę Okręg Radomski ?

/ 8 odpowiedzi
Koledzy doradźcie miejscówkę na wiśle w okręgu radomskim, planuje tam wyskoczyć na 2-3 dni a że w tym okręgu jestem gościem więc potrzebna wasza pomoc.
bednar14

Wydaje mi się że najciekawsze miejsca będziesz miał za Kozienicami lub w okolicy Puław. (2012/08/20 14:07)

pawell9994

Proponuje Wisłę w Janowcu, a dokładnie klatki. (2012/08/20 15:33)

sig78

a jaki stan wody teraz na Wiśle?? (2012/08/20 17:47)

pawell9994

Woda niska w Puławach podawali dzisiaj 117 cm (2012/08/20 18:27)

kasalka

Okręg Radom "ma" Wisłę na odcinku od ujścia rz. Wieprz (koło Dęblina) do ujścia Pilicy (Mniszew Ostrówek, niedaleko Warki)
Górna część Wisły, od rz. Wieprz do ujścia rz. Sanna (Annopol) należy do Okręgu Lublin. Mimo że część znajduje się na terenie radomskim (woj. mazowieckie)
W zależności gdzie zamierzasz wedkować są inne zezwolenia.
Osobiście znam odcinek lubelski od Brzeście, Lucimia, Gniazdków, Chotcza, Kłudzie, Solec n. Wisłą, Kolonia Nadwiślańska. Polecam
(2012/08/21 05:37)

pabloxprt

Koledzy a gdzie można brzanę spotkać w okolicach Puławy, Kozienice, Janowiec? Czy jest może gdzieś jakaś rynienka kamienista? Jakieś 20 lat temu, jeszcze jako dzieciak byłem z rodzicami na uklejkach w Ryczywole. Pamiętam obok nas dwóch kolesi, brzany jak noga targali, do końca życia  tego nie zapomnę. Ależ to piękna ryba. Podjechali dużym fiaciorem i pili na maksa. Jak pytałem na co łowili to pokazali słoiczek z grochem. Wędki na grunt ustawione.Chciałbym skopiować ich wyczyn więc jak ktoś ma doświadczenie to proszę napiszcie jak najlepiej do tego podejść.Dzięki i połamania kijów (2012/08/21 07:09)

nata

A jak się sprawa ma z dojazdem samochodem (zwykła osobówka) do opisanych przez kolegów miejscówek ? (2012/08/21 23:14)