Gdzie na szczupaka w ok.Gniezna?

/ 5 odpowiedzi
Witam! Jestem z okolic Gniezna, szukam szczupaka w odległość 20km, Skorzęcin, Powidz znam, Powidz od dziecka znany i wiem jak tam sytuacja wygląda... Oczywiście łapać i wypuszczać :)
CR33D

W Powidzu takie ladne okazy szczupaka, okonia to czego wiecej ci trzeba? I co rozumiesz pod haslem "wiem jak tam sytuacja wyglada..." bo wydaje mi sie ze nie wiesz ;) (2016/11/12 10:32)

dendrobena

Trudna sprawa.Dziśiaj są brania a przez okres np tygodnia 0.Polecę kol. łowisko i co? Nie ma rególy na dobre miejsca i brania.Powodzenia.Pozdrawiam. (2016/11/12 10:35)

filip-cichocki

@CRD33D Wiem nawet czyje siatki gdzie są ustawiane i jak wyglądało kiedyś zarybianie ;) (2016/11/12 14:38)

CR33D

No to Twoja wiedza najwidoczniej jest wyjątkowo ograniczona, skoro mając pod nosem taką wodę szukasz czegoś innego ;) A wiedza na temat siatek czy zarybiania w ubiegłych latach nie ma nic do rzeczy w tym temacie ;) ale co ja tam wiem.. ;) (2016/11/12 16:59)

LeoAmator

Filipie nikt o zdrowych zmysłach, w dzisiejszych czasach, nie podzieli się wiadomością gdzie łowi swoje ryby, bo to grozi w skrajnych sytuacjach dewastacją rybostanu.Ludzie nawet jak zdjęcia robią to tak żeby nie było na naich punktów charakterystycznych łowiska coby miejscówki nie spalić.
  Ja gdzie bym nie łowił to zawszwe w wodzie ryb szukam i tam je łowię :-) (2016/12/04 20:06)