Zaloguj się do konta

Gdzie na szczupaka PZW Katowice?

utworzono: 2013/09/26 13:42
Porzucz

Witam kolegów! Czy moglibyście mi doradzić  gdzie najlepiej wybrać się na jesiennego szczupaka w okręgu katowickim?? Zależy mi głównie na wodach stojących( stawy, wyrobiska, zaporówki).  Który ze zbiorników wg. was jest najrybniejszy w szczupaka, ew okonia. Pozdrawiam i dzięki z góry za rady! [2013-09-26 13:42]

dam

kolego proponuje doline 3 stawów lub czułów [2013-09-26 14:37]

Porzucz

Tylko ze to chyba to już jest PZW KRAKÓW?

[2013-09-26 15:55]

arkadiusz-szyma

Z tym Czułowem to tez szału nie ma więcej sztuk na Paprocanach miałem tylko dużo jest pistoletów troszkę pod wymiar. Można jeszcze na kanał na dwory. [2013-09-26 16:09]

mario84

w katowickim szczupaki zjedzone przez mięsiarzy
[2013-09-26 20:24]

Majster 81

w katowickim szczupaki zjedzone przez mięsiarzy

Nie oceniaj wszystkich mianem mięsiarzy , no chyba , że chcesz wywołać wojnę słowną.
[2013-09-26 20:31]

mario84

 Nie nazywam wszystkich mięsiarzami niestety w okręgu katowickim jest ogromna presja i bardzo dużo ludzi bierze wszystko co złowi do gara czy ma wymiar czy nie. nie wiedzą co to umiar limit itp kormorany ze śląskiego. często jestem na rybkach i widzę jak na 10 wędkarzy znajdzie się 2 catch relase to max reszta łowi dla konsumpcji niestety 
[2013-09-26 21:07]

Majster 81

 Nie nazywam wszystkich mięsiarzami niestety w okręgu katowickim jest ogromna presja i bardzo dużo ludzi bierze wszystko co złowi do gara czy ma wymiar czy nie. nie wiedzą co to umiar limit itp kormorany ze śląskiego. często jestem na rybkach i widzę jak na 10 wędkarzy znajdzie się 2 catch relase to max reszta łowi dla konsumpcji niestety 

Kolego Twoje wypowiedzi jasno uderzają w brać wędkarską z woj. śląskiego , mam nadzieję , że była to ostatnia Twoja wypowiedź . Zaznaczam , że ja nie życzę sobie takich porównywań jak to które pogrubiłem , myślę , że wyraziłem się jasno. Pozdrawiam
[2013-09-26 21:20]

cinek123

Najlepiej szukaj ich w wodzie. to jest wedkarstwo nie kuter rybacki z siata. szukajcie a znajdziecie.
[2013-09-26 21:21]

Majster 81

Wracając do tematu szczupak jest w każdym śląskim zbiorniku , podstawa to trafić dobry dzień jak żeruje to można się fajnie pobawić . Co polecić Przeczyce , Brandka , Świerklaniec , Zielona , Pławniowice , Dzierżno , no i kanały gliwicki , Dwory , Jankowice .
[2013-09-26 21:35]

mario84

Nie uderzam w brać wędkarską tylko w mięsiarzy debili co uśmiercają karpie ponad 10 kg małe szczupaki sandacze i okonie takie widoki  masz właśnie na kanale gliwickim po niżej jeziora Rzeczyce mogłem zrobić fotki głów. Niestety takie rzeczy tylko w pl. pozdrawiam
[2013-09-26 22:30]

witam ja proponuje zbiornik mitręga to jest w łazach pięknie biorą zębacze na żywca naprawde polecam [2013-09-26 22:38]

Porzucz

A co sądzicie o zbiorniku Pogoria III oczywiście łowienie z łódki? [2013-09-27 09:47]

myslunio

Moim zdaniem jezeli chodzi o Pogorie to wszystkie sa dobrymi lowiskami szczupakowymi. Ja wybieram sie w niedziele na Pogorie 1 z lodki. Szczerze polecam. [2013-09-27 10:40]

perwer

w katowickim szczupaki zjedzone przez mięsiarzy

Tyś sie synek chyba naprężoł i Ci linka puściła ...

 Pada że szczupaki u nos wyjedzone -zeżarty to  jest czasami mózg ,bo sie nie odradza ,a jak sie nie mysli zostaje pustaka ...

 
Do kolegi założyciela tematu..co to za pytanie chłopie..ja rozumiem pytac o tołpyge ,o pstrąga ..ale o szczupłego...Pojedziesz na głupią matylde na Swiony ,czy na Zabie ,a idzie kilkanaście sztuk za dzień złowić...fakt że dużo karakanów ..
Świerkol ,Brandka ..wszedzie jest go masa..
na Pogoriach mają koledzy efekty ,szczególnie dobra jest IV.
 Na żabich w tamtym roku na dzikolach metrówki ciągli .
[2013-09-27 10:41]

mario84

.. uderz w stół a nożyce się odezwą :)
Kolego strzel sobie browarka dla relaksu bo widzę, że bardzo spięty jesteś, a poza tym jesteśmy w Polsce i tu mówimy i piszemy po polsku. Pozdrawiam :)


[2013-09-27 18:48]

rysiek38

.. uderz w stół a nożyce się odezwą :)
Kolego strzel sobie browarka dla relaksu bo widzę, że bardzo spięty jesteś, a poza tym jesteśmy w Polsce i tu mówimy i piszemy po polsku. Pozdrawiam :)

Dam się łeb urwać jak nie używasz np anglojęzycznych słów np.w nazewnictwie choćby sprzętu wędkarskiego i pozwól Hanysom godać po swojymu a co do szczupaka to polecam Morawę
P.S - JESTEM MIESIARZ w tym roku z około 50ciu złowionych wziąłem trzy


[2013-09-27 19:04]

Adam30B


A co sądzicie o zbiorniku Pogoria III oczywiście łowienie z łódki

Na pogorii III jest sporo szczupaka ale małego o wymiarowego ciężko zwłaszcza z brzegu ale polecam ci to łowisko bo większe też się trafiają.
[2013-09-27 19:15]

Majster 81

Większy szczupak większa przynęta . Idą przymrozki więc ruszą pełną parą szczupaki na żer .
[2013-09-27 19:21]

mario84

P.s z 50 złowionych trzy zabrałeś szacun. chciał bym żeby było więcej takich wędkarzy z taką postawą jak Ty 'Rysiek 38' pozdrawiam.    można zabierać ryby ale miejmy umiar.

Co do szczupaków  polecam zalew rybnicki ale niestety są dodatkowe opłaty
[2013-09-27 19:44]

rysiek38

Majster tu sie nie do konca zgadzam-na płocie 15-20 cm często brały niewymiarki a na np obrotówki nr.1 lub 2 brały cz ęsto siedemdziesiątki tak jak i na 5-7 cm karasie
[2013-09-27 19:45]

perwer

.. uderz w stół a nożyce się odezwą :)
Kolego strzel sobie browarka dla relaksu bo widzę, że bardzo spięty jesteś, a poza tym jesteśmy w Polsce i tu mówimy i piszemy po polsku. Pozdrawiam :)



Sysnek w Polsce to ty mieszkosz ,ja mieszkom na Górnym Śląsku .Polske to musieliśmy utrzymywać przez 40 lot.


[2013-09-28 08:58]

Porzucz

Dzięki za opinie i rady. Da się na tym Stawie Morawskim wynająć łódkę? Pozdro! [2013-09-28 13:15]

rysiek38

Na Morawie mozesz łowić z łodzi ale swojej-zreszta chyba dzis sie tam wybiorę
[2013-09-29 13:37]

lars

.. uderz w stół a nożyce się odezwą :)
Kolego strzel sobie browarka dla relaksu bo widzę, że bardzo spięty jesteś, a poza tym jesteśmy w Polsce i tu mówimy i piszemy po polsku. Pozdrawiam :)



Sysnek w Polsce to ty mieszkosz ,ja mieszkom na Górnym Śląsku .Polske to musieliśmy utrzymywać przez 40 lot.


jak mieszkasz w Polsce to mów po polsku,jak nie umiesz to do szkoły,a jak nie chcesz to fahren nach Deutschland.

[2013-09-29 20:00]

rysiek38

Twoje miejsce zamieszkania tłumaczy wszystko czyli niecheć do hanysów ale to twój problem bo pewnie nie zdajesz sobie sprawy ile używasz anglo języcznych np wyrażeń przy opisie sprzetu wędkarskiego.ja łowię czasem na spławik a ty pewnie na waglera więc lepiej będzie ci za kanałem a Hanysom pozwól godac po naszymu a tak wracając do tematu to dziś na Morawie 2 pistolety na gumke
[2013-09-29 20:36]