Zaloguj się do konta

Gdzie na szczupaka PZW Katowice?

utworzono: 2013/09/26 13:42
perwer

Nie babrom sie, bo gówno kiere sie ruszy ,to fest w kichol dusi ...

 
 Panowie i panienki ,Ci i do kielicha i do wojenki .
 Macie prezent:

 Wczoraj ehh,mój kolega i sąsiad zarazem ,będąc na wypadzie wędkarskim w miejscowości Świętochłowice  -patrz woj.Katowickie - postanowił połowić na zbiorniku Skałka ....
 Normalnie szałłłł...szał -oj przepraszam za te zapędy Małopolskie.
 Złowiwszy na tym pięknym zbiorniku ,pięknego szczupaka ,powrócił nad to pobudzony i zadowolony, do domu .
 Bardzo wzruszyła mnie  ta historia ,tak zacna  ,że nie omieszkałem sie z wami podzielić..
[2013-09-30 06:42]

zbynio 33

Nie babrom sie, bo gówno kiere sie ruszy ,to fest w kichol dusi ...

 
 Panowie i panienki ,Ci i do kielicha i do wojenki .
 Macie prezent:

 Wczoraj ehh,mój kolega i sąsiad zarazem ,będąc na wypadzie wędkarskim w miejscowości Świętochłowice  -patrz woj.Katowickie - postanowił połowić na zbiorniku Skałka ....
 Normalnie szałłłł...szał -oj przepraszam za te zapędy Małopolskie.
 Złowiwszy na tym pięknym zbiorniku ,pięknego szczupaka ,powrócił nad to pobudzony i zadowolony, do domu .
 Bardzo wzruszyła mnie  ta historia ,tak zacna  ,że nie omieszkałem sie z wami podzielić..

Dariuszu, a czy mógłbyś nieco więcej rzec na temat tegoż przepięknego stworzenia, które wyłowił twój kolega, a zarazem sąsiad? bardzo mnie to interesuję, ponieważ, iż, aczkolwiek niekoniecznie... ;) dajcie spokój panowie. u nas na mazurach też różnie się gada, ale to nie znaczy, że tak mam pisać. z hanysami byśmy się dogadali ;)
[2013-09-30 14:21]