Gdzie na spinning Górny Śląsk

/ 15 odpowiedzi

NO właśnie jak w temacie gdzie jeździcie na spinning na górnym śląsku?

Głównie mnie interesuje szczupaczki.

 

damiano88


Witam, ja proponuje zalew Sosina w Jaworznie Szczakowej. Najlepszym sposobem jest wypożyczenie rowerka wodnego bądź zabranie własnego pontonu i obławianie rojonów przy wyspie. Jeżeli chodzi o przynętę to proponuje woblery o imitacji szczupaka lub okonia.
Oczywiście nie obiecuje rekordów bo wiadomo ryba ma swe dni i humory. Życzę połamania. (2011/08/07 21:20)

kaktustzn


Ja że tak powiem dorzucam się do pytania. Tylko ja bym prosił o podanie miejscówek z brzegu :) jestem początkującym wędkarzem i nie znam niestety fajnych miejsc spacer z wędeczką jest fajna formą aktywności :) (2011/08/07 21:40)

filet


Witam

 

Zalew widze płytki do 3 metrów.Jak wygląda dno?Zaczepy?Czy dużo roślinności?czy jest przystań PZW gdzie można ewentualnei wykupić licencje oraz wynająć łódź?

(2011/08/07 23:21)

damiano88


Dno jest piaszczyste z łąkami roślinności wodnej, nad wodą można wypożyczyć rowerek, łódź czy kajak, a jeżeli chodzi o wykup licencji to nie wgłębiałem się w ten temat. (2011/08/08 08:04)

Dies


Tak dla informacji kolegi , na sosinie jest zakaz polowow ze sprzetow plywajacych :)  Ale wiadomo kazdy robi to co lubi hehe . (2011/08/08 12:48)

kaktustzn


Kurcze koledzy na pewno znacie jakies fajne miejsca :( podajcie lowiska prosze :(       (a jesli chodzi o kanal szczakowski to trzeba miesc jakas dodatkowa oplate czy podstawowa skladka na katowicki wystarczy) (2011/08/09 16:57)

Mehe


Chciał bym ponowić pytanie gdzie na spinning na Górnym Śląsku nie koniecznie szczupak bo teraz nie pora,ale by się nauczyć ckolwiek bo zaczynam od tego sezonu więc jakieś Okonki
Z Góry Dziękuje za podpowiedzi :) (2015/02/27 19:09)

perwer


Chciał bym ponowić pytanie gdzie na spinning na Górnym Śląsku nie koniecznie szczupak bo teraz nie pora,ale by się nauczyć ckolwiek bo zaczynam od tego sezonu więc jakieś Okonki
Z Góry Dziękuje za podpowiedzi :)



Gdzieś na Górnym Śląsku  i jakies okonki ......ja to dupce ,co za portal .

 Hopie najpierw zacznij z kąd jesteś , lub kaj chcesz chytoc ,wiela bieresz na bary i ile mają Twoje buły.

 Po takim info idzie zaproponować w pobliżu jakaś kałuża ...

 Okonie i zebate sa wszedzie ...Kaj bys nie chytoł ,to możesz spiningować za tymi rybami - chyba że jakis dzikol -ale okoń pewnie i tak tam będzie . (2015/02/28 10:23)

Mehe


Widza że richtich perwer no ale trudno.Chdziło mi o miejsca pewne kaj ludzie łowią na spinning są brania aby był jakiś efekt,jak napisołech dopiero byda sie uczył więc o takie miejsca Mi chodziło.
Czym bliżej Rudy tym lepi ale moga dojechać dali byle miejsce było dobre.Proste (2015/02/28 12:39)

perwer


Mosz u siebie stawy Halemba - na korytniku spiningują -ale na Halembie nie ma ryb .
 Mosz szyby -Edwarda ,Marcina .Mosz tyż kole siebie na Goduli sporo dzikoli  na kierych fajnie biere okoń . Jak jedziesz na świony to na Matyldzie kole straży pożarnej fajnie biere szczupak i okoń - na skałce też idzie sie pobawić . Na łagiewnikach -żabioki- mosz kilka stawów i na każdym jest i zebaty i pasiaty. (2015/02/28 14:24)

perwer


http://forum.wedkuje.pl/f,z-wedkami-na-slasku-wasze-relacje,299863,6225.html#812390


 Tutej wejdź czasami ,to sie czegoś dowiesz. (2015/02/28 14:25)

Mehe


No i Dzięki Wielkie.Na spokojnie wszystko sie do... (2015/02/28 15:18)

89krzysztof


a coś bliżej Pszczyny ? :) (2015/02/28 16:03)

toki81


moga ci polecić martynszacht w tamtym roku miałem tam troszke zabawy.co prawda miarowych było5 sztuk ale tym pod wymiar ok 35sztuk.[szczupaczków] a okoni też tam nie brakuje.udało mi sie wyciągnąć kilka +30cm.wszystko na gumy i koguty.jeśli jednak preferujesz blachy szczególnie wahadłówki to najlepiej maroko -katowice tysiąclecia.tam też jest go sporo,w tamtym roku padł jeden 105cm-10kg gościu go jednak wziął.sam tam machnąłem jednego 79 cm.jeśli chodzi o okonia to praktycznie co rzut masz na ameryce,małe płytkie bajorko metoda boczny trok z twisterkiem 2.5cm,w kolor musisz trafic zależnie od dnia.są to przeważnie okonki 10-15 cm.ale potrafi sie tez przyhaczyć powyżej 30.szczupaka też jest dość sporo na tzw,krzokach w lesie kochłowickim,a w tamtym roku wpuścili też coś sandacza.tam jednak jest masa zaczepów,okoń jest tam spory łowią go nawet na małego żywczyka. (2015/02/28 16:30)