Zaloguj się do konta

Gdzie na spining okręg piotrkowski

utworzono: 2010/09/01 19:57
komandooo

Witam szanownych starszych kolegów/ koleżanki wędkarzy. Chciałbym prosić was o radę gdzie w naszym okręgu moszna połowić na spining, a zarazem coś złowić. Łowiłem nad Zalewem Sulejowskim już parę razy i niestety nic nie udało się złapać. Łowiłem również w Miedzy Murowanej i tam też nic. Proszę was o zdradzenie swoich miejscówek i przynęnt które się tam sprawdzają. Z góry dziękuję i pozdrawiam
[2010-09-01 19:57]

domin77

masz w okolicy zalew cieszanowice i pilicę

 

[2010-09-01 22:08]

komandooo

W Pilicy ostatnimi czasy jest bardzo mało ryb... Ciężko jest coś złapać. Łowiłem w Spale, ale bez żadnych efektów

[2010-09-02 15:40]

slawomir66

Cześć Krystian. Ja akurat nie spinninguję ale wiem, że koła z TM często organizują zawody na Pilicy za szyną. Wiesz o czym mówię. Spróbuj tam jak woda schodzi z szyny od strony Smardzewic. Powodzenia.
[2010-09-02 18:08]

komandooo

Dziękuje za wskazówki na pewno tam się udam
[2010-09-03 19:30]

Luuki

Łowie często w okolicy Spały na spinning i mam odmienne zdanie , z roku na rok ryby więcej mimo że drobna . Gdyby nie ciągłe zmiany pogody w tym roku i co za tym idzie poziomu wody jak i dziwnej gospodarki zbiornika Sulejowskiego ( wieczne zmiany przepływu wody od 20 m3/s do 100m3/s) w okolicy Spały byłoby cudowne łowisko . W tamtej okolicy płynie ciekawa mała rzeczka Wolbórka , może spróbuj znaleźć jakiś dołeczek przed Tomaszowem i jazia albo szczupłego trafisz kwestia czasu i cichego zachowania. Pozdrawiam
[2010-09-07 12:25]

karoltsu1

Łowie często w okolicy Spały na spinning i mam odmienne zdanie , z roku na rok ryby więcej mimo że drobna . Gdyby nie ciągłe zmiany pogody w tym roku i co za tym idzie poziomu wody jak i dziwnej gospodarki zbiornika Sulejowskiego ( wieczne zmiany przepływu wody od 20 m3/s do 100m3/s) w okolicy Spały byłoby cudowne łowisko . W tamtej okolicy płynie ciekawa mała rzeczka Wolbórka , może spróbuj znaleźć jakiś dołeczek przed Tomaszowem i jazia albo szczupłego trafisz kwestia czasu i cichego zachowania. Pozdrawiam

Potwierdzam opinię kolegi...
Próbuj przed Osadnikami,oraz na PEDIM-Łąki Henrykowskie. 
[2010-09-18 12:47]