Gdzie na spining w okolicach Łodzi?

/ 9 odpowiedzi
panowie,

jak w temacie. pomóżcie proszę bo w tym regionie ciężko cokolwiek znaleźć :(
u?ytkownik26041


w okolicach lodzi ciezka sprawa z rybami ja jezdze  na murowaniec winary odleglosc w granicach 100 km blizej ciezko cos znalesc     (2010/06/03 10:39)

invisibleman


kolego a może poleciłbyś jakieś stawy hodowlane ? wiem że to nie to samo ale pojechać popołudniem i się odstresować na rybkach zawsze można ;) (2010/06/03 10:48)

babirus1978


Witam.Podczas urlopu lub wikendu jak unormuje się woda zapraszam w okolice Tarnobrzega i Sandomierza.Odległosc jakieś 250 km od Łodzi.Do wyboru Wisła,San,duzo stawów pokopalnianych,pare małych rzeczek,stawy chodowlane i moze w tym roku otwarty bedzie zalew po odkrywkowej kopalni siarki w Machowie. (2010/06/03 11:26)

u?ytkownik26041


ja nie jezdze na stawy hodowlane ale wie ze chlopaki jezdza do beldowa na lowisko michas to jest 8 km za aleksandrowem jak lecisz  w strone podebic  chyba nawet reklama jest przy trasie (2010/06/03 11:42)

u?ytkownik26041


ale w zgierzu jest przeciez lowisko krzywie jest to woda pzw i z tego co sie orientuje to tam kazda ryba jest tam ponoc co roku zarybiaja ale czy cos lapia nie wiem   (2010/06/03 11:53)

invisibleman


Witam.Podczas urlopu lub wikendu jak unormuje się woda zapraszam w okolice Tarnobrzega i Sandomierza.Odległosc jakieś 250 km od Łodzi.Do wyboru Wisła,San,duzo stawów pokopalnianych,pare małych rzeczek,stawy chodowlane i moze w tym roku otwarty bedzie zalew po odkrywkowej kopalni siarki w Machowie.




kolego, podczas urlopu na 100% pojadę w te okolice, ponieważ pochodzę właśnie z tych stron i co roku jestem w okolicach tarnobrzega. faktycznie jeżeli chodzi o miejscuwki do łowienia to nie ma na co tam narzekać:) niestety los chciał że wylądowałem w łodzi, tu mieszkam i pracuje a jeżeli chodzi o akweny wodne region jest bardzo ubogi :(((

pozdrawiam serdecznie :) (2010/06/03 19:45)

invisibleman


ja nie jezdze na stawy hodowlane ale wie ze chlopaki jezdza do beldowa na lowisko michas to jest 8 km za aleksandrowem jak lecisz  w strone podebic  chyba nawet reklama jest przy trasie



a czy kolega orientuje się jaki oni mają tam regulamin? chodzi mi o to czy muszę brać złowione przez siebie ryby, ponieważ wolałbym tego uniknąć i po prostu wypuścić rybki do wody, ale z tymi stawami hodowlanymi i ich regulaminem bywa różnie :(

poza tym łowisko wygląda dość fajnie z tego co można wywnioskować z 2-óch zdjęć jakie znalazłem na necie. niestety nie mają rozbudowanej strony internetowej, ani żadnej galerii zdjęć, chyba że coś przeoczyłem. może ktoś z was podeśle jakiś link ;) (2010/06/03 20:07)

pike2


blizej bedziesz miała na tame jeziorsko i okolice, ale jak tam z rybkami w tej chwili to nie mam zielonego pojecia, sytuacja tam czasto sie zmienia (2010/06/05 22:54)

domin77


invisibleman witam mieszkam w aleksandrowie lodzkim i na bęłdów mam rzut beretem,ale tam nie jezdze bo dla mnie to lipa, wszystko w kolo wykarczowane siedzisz jak na patelni,co do oplat to jakos za godziny+ryby chociasz slyszalem ze w tym roku jakoś to pozmieniali.Osobiscie zadko jezdzę na komercję a jesli juz coś na szybko to na ciosny za zgierz,a pzw to warta,sulejów,pilica i j.rydwan

(2010/06/06 07:12)