Zaloguj się do konta

Gdzie na sandacza w okolicach Płocka?

utworzono: 2010/09/26 22:16
azad

Witam, panowie chciałbym spróbować powędkować na żywca na sandacza. Zna ktoś jakieś ciekawe miejsce w okolicach Płocka?
Pozdrawiam
[2010-09-26 22:16]

Manolo8

Kolego Piotrze myślę że Wisła koło Płocka tak bardzo się nie różni od Warty, a z tego co czytałem na stronach Twojego Koła to jest sporo ludzi łowiących sandacze. Powiem szczerze jak się dowiesz gdzie są sandacze w okolicach Płocka to sam przyjadę. Pozdrawiam
[2010-09-26 22:31]

Krzychu82

Witam serdecznie A moze ktorys z kolegow probowal lowic sandacze na jez.Ciechomickim lub Zdworskim na tym drugim podobno jest ich sporo a wedkujac z lodki mozna trafic ladne sztuki. Moje pierwsze proby na jez Ciechomickim niestety bez sandaczy ale za to udalo sie zlowic kilka przyzwoitych okoni. Pozdrawiam [2015-07-01 20:30]

Krzychu82

Witam serdecznie A moze ktorys z kolegow probowal lowic sandacze na jez.Ciechomickim lub Zdworskim na tym drugim podobno jest ich sporo a wedkujac z lodki mozna trafic ladne sztuki. Moje pierwsze proby na jez Ciechomickim niestety bez sandaczy ale za to udalo sie zlowic kilka przyzwoitych okoni. Pozdrawiam [2015-07-01 20:31]

notaki

Szanowny kolego. Żeby mieć sandala , trzeba znaleźć jego miejscowkę , bo baaaaardzo rzadko rozchodzi się po calym zbiorniku. Patrz gdzie lowią ludziska,a  jesli masz sondę szukaj korzeni, zatopionych drzew, lub innych zawad.
Zgodnie z zasada - gdzie patyki - tam wyniki
[2015-07-01 21:43]

Krzychu82

Witam Kolego Notaki to co piszesz to prawda sandacz z reguly trzyma sie okreslonych miejsc nie mniej jednak od kazdej reguly jest jakies odstepstwo tak jak kazdy zbiornik w ktorym lowimy jest na swoj sposob inny jez o ktorych wspomnialem tez sie od siebie roznia wielkoscia oraz glebokoscia. Dlatego ciekaw jestem opinni osob ktore moze tak jak ja poszukuja w tych jez sandaczy. Jesli chodzi o jez Ciechomickie to udalo mi sie juz wytypowac za pomoca echosondy kilka ciekawych miejsc. A i echa ryb w tych miejscach sa bardzo ciekawe mimo to jak juz wspominalem na razie tylko okonie malduja sie na koncu zestawu [2015-07-02 20:56]