Gdzie na rzekę na Śląsku?

/ 12 odpowiedzi
Hej Wam gdzie polecacie mi jechać na rzeke , nie mam górskich wód tylko te podstawowe.Jestem z Jaworzna- śląskie.
grzesiek35

podstawowe,czyli nizinne. (2010/08/09 19:39)

siri34

że podstawowe to wiem tylko ja pytałem gdzie można jechać i co by mi ktoś polecał, wędkuje od 3miesiecy i nie znam miejscówek:) (2010/08/10 14:06)

Patriik

Polecam ci rzeke wisłę w jankowicach jest to dobre łowisko duzego leszcza i karasia, ale trafisz tam praktycznie każdą rybę, jest też minus jest to łowisko o duzej presji wędkarskiej szczególnie w lato. Drugim moim ulubionym rzecznym łowiskiem jest wisła w okolicach ujścia rzeki soły miejscowość bobrek o ile sie niemyle są tam potęzne amury ale w szcególności leszcz trafiają się sztuki ponad 70cm. Jest jeszcze kanał dwory ale nieznam tego łowiska. (2010/08/10 15:00)

Patriik

Zapomniałem dodać że na wiśle w jankowicach mozna łowić na karte katowicką do ujścia rzeki skawy.

Połamania kija życzę.

(2010/08/10 15:01)

siri34

jankowice to fakt super łowisko ale od pewnego czasu ciężko o zamoczenie tam kija bo tak zalane jest!O Bobrku słyszałem i muszę sie tam udać (2010/08/10 16:30)

Patriik

jest jeszcze wisła w czechowicach-dziecicach przy ujściu rzeki iłownicy lub iłownica duże karasie i nierzadko karp. Daj znać jak wisła nad bobrkiem połamania. (2010/08/11 15:05)

Ekologik82

ponoć teraz na znaczku można na nizinne i górskie jeździć bez dodatkowych opłat. (2011/02/11 17:09)

siri34

Byłem wczoraj rano na bobrku z kumplem i padło kilkanaście leszczy po 40-50cm do godziny 13stej , pojechałem na obiad i wróciłem z innym kolegą na nocke i popołudniu/nocce jeden leszcz 30pare cm , także nie wiem o co kaman ale chyba nocki nie są sprzymierzeńcem wędkarza na tym odcinku:) (2011/10/03 18:18)

CZzesio

Byłem wczoraj rano na bobrku z kumplem i padło kilkanaście leszczy po 40-50cm do godziny 13stej , pojechałem na obiad i wróciłem z innym kolegą na nocke i popołudniu/nocce jeden leszcz 30pare cm , także nie wiem o co kaman ale chyba nocki nie są sprzymierzeńcem wędkarza na tym odcinku:)

Cześć :) Byłeś przy topolach czy pod mostami ? Podobno to są dobre miejsca .Pisze "podobno" , bo nie miałem tam nigdy efektów ,nawet w dzień . :(

Pozdrawiam .Czesio:)
(2011/10/04 10:10)

siri34

Hm żebym to ja wiedział?Po prawej stronie miałem taki ciekawy most ale ani to nie był most kolejowy ani żaden inny?Taka niebieska konstrukcja pałąkowa nad wisłą rozpostarta że tak się wyraże:)Byłem tam pierwszy raz także nie wiem jak się zwie ta miejscówka (2011/10/04 17:35)

CZzesio

Ta niebieska konstrukcja to chyba jakieś rurociągi są :) A topole i most kolejowy i drogowy są jeszcze dalej w Twoją prawą stronę w górę Wisły . (2011/10/04 18:35)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.