Łowiska PZW Lublin

/ 2 odpowiedzi
Koledzy, mam pytanie, a mianowicie gdzie polecacie udać się na kilkudniowa (5-7 dni) zasiadke. Nie jadę po ryby, tylko na ryby, ale fajnie byłoby coś wyholowac. Odpocząć i trochę się odstresować. Warunki: 1. Łowisk PZW okręg Lublin, lub takie, z którym mamy porozumienia. 2. Możliwość podjechania autem blisko brzegu. 3. Możliwość rozbicia namiotu niedaleko brzegu. 4. Nie chce ośrodków wczasowych czy pół namiotowych. Krew mnie zalewa jak ktoś ciągle łazi za plecami i pyta czy biorą. 5. Możliwość rozpalenia grilla, trzeba coś jeść przez te kilka dni. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Marian1977


Koledzy, potrzebuję Waszej pomocy. Chodzi mi o miejscówkę na kilkudniowe ( 5 do 7 dni ) wędkowanie. W tamtym roku byłem na Kunowie i było fajnie. Może teraz coś innego. Nie jadę po ryby, tylko na ryby, ale warto byłoby coś wyholować, powędkować i odstresować się.
Warunki:
1. Tylko i wyłącznie woda PZW okręg Lublin lub te, z którymi mamy podpisane porozumienia.
2. Możliwość podjechania autem blisko brzegu.
3. Możliwość rozbicia namiotu, nie chcę żadnych ośrodków wypoczynkowych czy pól namiotowych, bo zawsze szwendają się "turyści" i zawracają głowę.
4. Możliwość rozpalenia grilla ( coś trzeba jeść przez te kilka dni ) (2019/05/09 10:43)