Gdzie na ryby- Warmia i Mazury

/ 9 odpowiedzi
Witam, chce wybrac sie na rybki z kolega na pare dni na jakies jezioro w okolicy Warmii i Mazur. Sporo niestety jezior jest pustych, ciezko cos złowic  chcemy polowic najlepiej na grunt, oraz spławik/spining z łodki. Koledzy polecicie jakies jezioro w ktorym jeszcze cokolwiek pływa?

Pozdrawiam, Grzegorz
PiotrekO

Według mnie warto odwiedźić Pluski. Byłem tam 2 lata temu i ryby brały co kilka zarzuceń. W okolicach 21 przy dobrej pogodzie można było w okolicach szuwar złowić płotkę ważącą około 0,5 kg. Mieszkałem w bungalowach "U krakowiaka" i właśnie tam łowiłem. Z łódki jeden wędkarz łowił praktycznie codziennie przez cały dzień (od 04 - 20/21), więc z łowieniem z łódki nie powinno być żadnych problemów. Jednego dnia do pomostów przypłynęły liny po ok. 25 cm. możliwe, że co jakiś czas tam przypływają (przez tydzień była taka 1 doba). Niektórzy piszą, że to słabe łowisko, ja tak nie twierdzę. Przez dwa dni można złowić porządny obiad dla 5 osób.
Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam

(2016/07/09 17:41)

popiolkas

Masz na mysli jezioro pluszne rozumiem? :) (2016/07/10 12:38)

PiotrekO

Tak, o to jezioro mi chodziło. (2016/07/11 20:03)

stachs

Witam,
Planuję 3 dniowy pobyt w Iławie a dokładnie na jeziorem Jeziorak. Czy ktoś w ostatnim czasie (ten lub ubiegły rok) wędkował na tym jeziorze? Jeśli tak to na co się nastawiać (spining, grunt, spławik)? Kolejną rzeczą jest zakup zezwolenia a mianowicie czy jest możliwość zakupu na miejscu biorąc pod uwagę że pobyt zaczynam od soboty po południu. (2017/04/13 09:36)

zirbis

Mazury wędkarsko są zupełnie nieatrakcyjne. Gospodarstwa rybackie wyczesały wszystko co możliwe, aż serce boli - szkoda słów i czasu... (2017/04/16 17:28)

zirbis

Mazury wędkarsko są zupełnie nieatrakcyjne. Gospodarstwa rybackie wyczesały wszystko co możliwe, aż serce boli - szkoda słów i czasu... (2017/04/16 17:29)

mar-lec

Słichajćie odświęzę temat ja wybieram się w tym roku.

Proszę jakies podpowiedzi co do jeziora na warmi i mazurach gdzie można spokojnie połowić z brzegu, pomost. Będę wdzieczny :)

(2017/05/13 13:12)

Kutunek

Przyjedź nad Jeziorak polecam z łódki w okolicy Iławy miejscowość Siemiany dużo Sandaczy się tam kręci biała ryba z pomostu Makowo. ;) (2017/05/16 00:31)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja