Gdzie na ryby z 6 latkiem?

/ 5 odpowiedzi
Witam.Chcę w sierpniu zabrać syna na tydzień w pod namiot na ryby. Chciałbym z nim pojechać w jakiś kompletnie dziki zakątek, gdzie nie ma turystów, gwaru, tylko cisza i spokój. Ponieważ młody nauczył się już łowić to jeśli nie będzie ryb to wyjazd nie wypali. Czy zna ktoś takie miejsce i może polecić? Wystarczy, żeby można było jakoś dojechać i rozbić namiot. Nic więcej jeśli chodzi o cywilizację nie trzeba.
mikolaj37

No wiesz, powiedz chociaż jakie okolice Cie interesują abyś nie jechał 500 km. (2013/02/16 20:47)

diabolo88

Nie ma znaczenia. Może być Pojezierze Drawskie, Suwalszczyzna, Mazury, albo inny rejon. (2013/02/17 09:52)

diabolo88

Teraz piszę pod innym nickiem bo nie zalogowałem się przez pejsbuka (2013/02/17 09:53)

użytkownik102141

Teraz piszę pod innym nickiem bo nie zalogowałem się przez pejsbuka

Siemanko ! Widzę że tak jak ja swemu synkowi zaszczepiłem bakcyla to Ty  też . Kolego ! Mogę polecic Bieszczady konkretnie jez Solińskie i miejscowość Wołkowyje. Można tam zjechać nad sama wodę i na dziko koczować do woli .Mam również na Mazurach taką ostoję ale to tylko na priv . Weż jedna istotną sprawę pod uwage Namiot jest fajny jak jest sprzyjająca pogoda .Ja  swojego zabierałem kiedy miał 4 latka ale zawsze mieliśmy ,,twardy dach nad głową ,, .Powodzenia i tęgich brań. (2013/02/17 10:46)

Mario18

Zacznij od stawów prywatnych czy takich typu rzeczy. Na komercji niech się uczy póki co. Bezpiecznie,rybka gwarantowana. (2013/02/17 14:15)