Zaloguj się do konta

Gdzie na ryby w Bydgoszczy?

utworzono: 2012/12/27 14:38
jakubbydgoszcz29

Witam 

W tym roku wykupiłem składki w PZW Bydgoszcz czy moge prosić o jakies namiary gdzie mozna sie przejechac zrelaksowac nad wodą z żoną :)
Zona uczy sie łowic wiec mimo ze posiada karte i zezwolenie bardzo bym chciał aby sie nie zniecheciła do łowisk z powodu braku rybek :) [2012-12-27 14:38]

halski021

Polecam Cekcyn.Wieś w powiecie tucholskim.Spotykałem tam wielu wędkarzy z Bydgoszczy.O szczegóły pytaj wędkarzy z koła Cekcyn.Ja jestem z okręgu słupskiego i jeżdżę tam w wakacje do rodziny.Łowię na j,.Cekcyńskie Duże , które należy do PGR-yb Charzykowy.W okolicy jest kilka jezior PZW bardzo ciekawych.Nie łowiłem na nich,ze względu na wysokie opłaty,ale wy jako członkowie okręgu bydgoskiego macie to opłacone.O szczegóły pytaj kolegów z koła PZW Cekcyn:)
[2012-12-27 11:39]

niko

Piaseczno, Małe Łakie, Duże Łąkie, Świekatowo, Zalesie Królewskie, Żabno... Borówno i mnóstwo innych polecam pogrzebać w necie wziąć wykaz jezior nizinnych, odpalić wujka google
powodzenia ;)
[2012-12-27 15:48]

grisza-78

Przyjedż do nas. Gostycyn zaprasza. Jeziora- Szpitalne, Średniak, Rudzianek. Rzeki Brda i Kamionka oraz oczywiście Zalew Koronowski. Wody w okolicy masa. Pozdro!
[2012-12-27 17:30]

michald211

A to jeziorko przed wsią Małe Łąkie też należy do PZW i jak się nazywa, pyta bo jeżdżę tam tędy do Lubiewa i zawsze mnie ciekawi co to za jeziora i co można tam złowić...
[2012-12-30 17:34]

michald211




[2012-12-30 17:35]

michald211

Piaseczno, Małe Łakie, Duże Łąkie, Świekatowo, Zalesie Królewskie, Żabno... Borówno i mnóstwo innych polecam pogrzebać w necie wziąć wykaz jezior nizinnych, odpalić wujka google
powodzenia ;)

A to jeziorko przed wsią Małe Łąkie też należy do PZW i jak się nazywa, pyta bo jeżdżę tam tędy do Lubiewa i zawsze mnie ciekawi co to za jeziora i co można tam złowić...



[2012-12-30 17:36]