Zaloguj się do konta

gdzie na ryby na mazury - wypoczynek na mazurach

utworzono: 2009/11/27 09:02
siwy1978

Witam wszystkich choć do urlopu jeszcze kilka m-cy to chciałbym aby ktoś podsunoł mi jakieś fajne jeziorko na mazurach chodzi mi o takie żeby mozna było sobie fajnie powędkować z brzegu no i oczywiście aby żonka z dzieckiem mogly też zrelaksować się na plazy i jeszcze jedna sprawa żeby tez nie bylo wielkiego tłoku czekam na propozycje
pozdrawiam paweł [2009-11-27 09:02]

marski

Witam serdecznie mogę wam polecić małą mieścinę Górzno woj kujawsko pomorskie zobaczcie stronę są tam pokazane jeziorka http://www.gorzno.pl/ polecam [2009-11-27 11:35]

Boberto

zalezy gdzie chcesz sie udac ... czy okolice wielkich jezior ..czy moze w okolice olsztyna ... jesli okolice olsztyna ... to jezior masz tutaj pelno ... w granicach miasta bodajze 10 jezior znajdziesz .... a dookola miasta tez pelno ... pytanie jak gruby masz porfel ...

ja jestem z olsztyna ... jezdze najczesciej na Wulpinskie (gosp. bartolty), Pluszne , Łańskie (pluszne, lanskie lowiska specjalne ) a takze lowisko komercyjne Zezuj .... gora 30 min samochodem z Olsztyna do tych miejscowek ... przez olsztyn plnie takze calkiem ciekawa rzeka - Łyna ... powiedz cos wicej gdzie konkretnie chcesz sie wybrac troche inf. o wedkarstwie w poblizu Olsztyna znajdziesz na :

http://www.wedkarstwo.us/

... chetnie pomoge, jesli napiszesz cos wiecej. [2009-11-27 13:56]

ja byłem na super wczasach tutaj

www.besia.pl/

super sprawa. byłem w lipcu, ludzi niby powinno być od h*** a tu cisza spokój pomimo ze ośrodek był pełen kolonistów. na miejscu mozna za darmo łódke kajak oczywiscie dla gosci hotelowych. poza tym zezwolenie dla gosci nic nie kosztuje. na miejscu do wypożyczenia sprzęt wędkarski. jezioro pęlne w płoć lina leszcza szczupaka okonia. kilka pomostów. plaża nawet ładna. mostek spory i jest tam dobre bo jest zakaz przesiadywania na mostku i ratownik pilnuje. czyli poskakać można. [2009-11-27 16:31]

A odwiedziłeś restaurację w wiatraku Hosten ? :) Ja tam bywałem. Ode mnie to z 60 km. [2009-11-27 19:04]

nie ale byłem tam w 2003 roku na koloniach i poslzismy tam cała paczką o północy i tam na nas mieli pulapkę zastawioną. jaja jak berety były. ja to byłem zesrany ze strachu. super miejsce. fajny ten holender był [2009-11-27 21:55]

Witam .Znam prawie wszystkie jeziora Mrągowskie,ale ten ostatni warunek< nie było wielkiego tłoku >eliminuje je w okresie urlopowym. Polecam j.Probarckie. [2009-11-27 23:26]

Grześ42

Kolego ty chcesz jak w tej reklamie ERY GSM. Ja na takie wypoczynki jezdze zawsze sam bo tam gdzie sa ryby nie ma plazy i zgiełku i odwrotnie. Z doswiadzczenia najlepsze miejsca to te dalekie od cywilizacji gdzie nie ma motorówek jachtów pensjonatów pomostów etc mało znane . Ale w takim miejscu zona sie zanudzi . Mysle ze mazury sa przereklamowane i mowie to z pełnym przekonaniem mam na mysli aspekt wędkarski choc z uporem maniaka wracam co roku w te rejony . Proponuje na pomorze szukaj tam. Kolega był w tym roku chyba koło Łeby.Ja kiedys jezdzilem do Władysławowa a wedkowałem w zatoce miedzy Puckiem a Władkiem na grunt brały piekne karasie a w porcie jachtowym w Pucku łowiłem okazałe okonie i leszcze- mniej okazale. [2010-01-09 20:26]