gdzie na ryby w okolicach Lubina?

/ 12 odpowiedzi
witam mieszkam w Lubinie woj dolnośląskie , czy ktoś zna i mógł by mi polecić jakiś dobry i rybny zbiornik w okolicach Lubina. z góry dziękuję
Norbilg


Jeśli chcesz połapć dużo drobnej ryby i może trafić coś ładniejszego to zapraszam do Kunic koło Legnicy. Podobno ruszył się już karp i lin a płotka potarle powinna ładnie brać (2009/04/27 22:25)

siemeklub


Lubię jezdzić na Odrę i często jeżdze w okolicach Ścinawy A ty który odcinek Odry byś polecił ? (2009/04/28 12:31)

siemeklub


Ostatnio rozmawiałem z kolegą jest z Legnicy na temat tego zbiornika w Kunicach i chwalił tę wodę Łowił tam sandacze , węgorze ładne liny i leszcze . Mówił też że trudno tam o dobre miejsce bo zazwyczaj te najlepsze są pozajmowane przez "TUBYLCÓW" Myślę że się tam przejadę (2009/04/28 12:37)

u?ytkownik1805


Odra w okolicy Wałów Śląskich koło Brzegu Dolnego,ujście Kaczawy,Odra w okolicy ujścia Baryczy. Popatrz na mapę pewnie coś ciekawego znajdziesz.Obejrzyj Odrę przez Geopotral. (2009/04/28 22:39)

u?ytkownik6885


Dzieki ! Swietny portal nie tylko dla Odry ! (2009/04/29 19:13)

kobikobi1


Zachęcam do troszkę aktywniejszego wędkowania,a mianowicie pogoni za pstrągiem.Nysa Szalona ,Kaczawa i Skora czekają.Jeżeli jeszcze nie próbowałeś łowić tej rybki zachęcam i służę pomocą.Gwarantuje,że jeżeli spróbujesz raz ciężko ci będzie się od tego oderwać.Na zachętę zajrzyj na mój blog.Pozdrawiam. (2009/04/29 21:07)

roland80


Kiedyś jak mieszkałem w Lubinie moim łowiskiem były stawy w sadach koło księgienic pełno w nich lina i karpi niewiem jak teraz tam wygląda wędkowanie ale  z 10 lat temu to było małe eldorado  tu masz lokalizację w google maps  51.405082,16.230969 stawy należały kiedyś do PGR-u ( nikt niepobieraół żadnych opłat )a teraz niewiem . dojazdu do stawów niema trzeba troche dojśc od dogi i kiedyś skalało się lub szukało dziury w płocie , teraz płot to pewnie złomiarze zwineli :) (2012/05/12 14:54)

stahu89


Wokół lubina w obrębie 30km jest bardzo dużo miejscówek m.in. Chróstnik, stawy małomickie, Ręszów, Dziewin, Ścinawa i całe okolice, Jezierzany "Tatarak" i kąpielisko, Kunice, Jaśkowice, Spalona(ponoc wpadl w tym roku karp 27kg) Ostaszów, Szczytniki nad Kaczawą, Kaczawa, Rokitki. Jak byś miał jakies pytania co do zbiornikow pisz.. (2012/05/12 15:29)

bzyku25


A co sądzicie o Dziewiniu , Rokitkach, Jaśkowicach , Koskowicach? (2012/05/23 23:44)

szczupaczek05


A co sądzicie o Dziewiniu , Rokitkach, Jaśkowicach , Koskowicach?

Dziewin tam polecam się wybrać jeżeli chodzi o spining. Ale na rzeke Odrę tam trzeba dojechać jakies 7 min drogi i jest się na miejscu lub jakies 30 min piechotą można iśc. Uwaga na drogę dziura na dziurze. ; )
(2012/06/05 17:05)