Gdzie na ryby w okolicach Łomianek?

/ 4 odpowiedzi
Gdzie w okolicach Łomianek można udać się na ryby? W opisach łowisk jest - głównie J. Dziekanowskie, wyrobisko w Ożarowie i trochę dalej J. Zegrzyńskie i Kanał Żerański. Nie to że mi nie wystarczy ale może są jeszcze jakieś fajne akweny które nie zostały opisane...
lukkimido


Witam. Gdzie na ryby...? to zależy jaką wode preferujesz... już w Łomiankach zaczynają sie małe jeziorka... potem Kiełpińskie , Dziekanowskie i na Łomnej. A Wisła, niewiem jak wygląda między Burakowem a Kiełpinem natomiast znane mi są ciekawe miejsca które zaczynają się w Dziekanowie Nowym i ciągną aż do Pieńkowa... (2009/03/27 10:08)

FanAtyk


Słyszałem od znajomych że w okolicy Łomnej na Wiśle można połowić. Jeziorka Dziekanowskie, Kiełpińskie i Łomna radzę odpuścić - jak dla mnie to bezrybie. Było też kiedyś jeziorko na ul. Fabrycznej - kąpałem się tam jak byłem mały, ale to było ładnych parę lat temu i nie wiem czy jeszcze istnieje. Pozdrawiam (2009/03/27 10:18)

lukkimido


FanAtyk- Dziekanowskie to jeziorko już tylko typowo rekreacyjne, tam sie nie ma co nastawiać na dużą rybę bo można sie rozczarować...woda w ogóle nie jest zagospodarowana... każdy robi co chce, niestety. W tamtych rejonach to chyba tylko Wisła. Bardzo "łowne" są główki na Pieńkowie, z tym że wiecznie zajęte... (2009/03/27 10:28)

t12tom


Wisłą na wysokości Łomianek to ściek a nie woda. Pełno kondomów, wacików do uszu i włosów po depilacji. Jest to dla mnie najbardziej żenujące miejsce na naszej mapie i jestem w szoku że coś takiego może mieć miejsce.... Tomek (2009/03/27 13:30)