Gdzie na rybki w okolicach Częstochowy?

/ 9 odpowiedzi
Witam serdeczne, poszukuję informacji o mozliwości powędkowamia w Częstochowie i bliskich okolicach. Z racji podpisanego porozumienia z moim okręgiem(Piotrków Tryb) interesują mnie komercje , jak i wody PZW. Kuzyn wspominał mi o zbiorniku blachownia, że jest stosunkowo blisko, ale nie wędkuje i nie mam żadnych konkretów . . Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
Jigsaw14

W gruncie rzeczy, mozliwych łowsik jest multum, wiadomo z wynikiem moze byc różnie, najlepiej i najłatwiej spróbować swoich sił na Zbiornikach Wodociągów Częstochowa. Jak na realia naszego okręgu zbiornik duzy, duzo miejscówek, masa leszcza i płoci, o hordach mongoła nie wspomnę, jest tez oczywiście drapieznik- do wyboru do koloru, możesz spróbowac swoich sił na Warcie, Kucelince albo jechac na Pilice, ze zbioprników moge dodatkowo polecić Pora, Zieloną, wspomnianą przez  Ciebie Blachownie, Zacisze czy też Michalinę.
Z komercji polecam Grodzisko albo Knieje.
Naprawde mozliwość jest multum, uszczegułów jaka medota, jaki gatunek Cie interesuje. (2016/10/03 11:06)

Sith

Pawle, a tak z ciekawości czy coś dzieje się w Zb. Poraj? Mam chęć się tam wybrać, ale przejechać 150km w jedną srtronę to troszkę dużo jeśli miałoby być bezowocnie. (2016/10/03 11:12)

Jigsaw14

Byłem w zeszły weekend, ze znajomymi, z 4 leszcze, jedna płotka i nawet złowiła sie hybryda lescza z płotką :) z rozmowy z innymi wedkarzami wynika że coś tam mieli, ale bez rewelacji. Ogólnie woda niska, a Poraj jak To Poraj kaprysy swoje ma :)  Można by było spróbowac z łódki za drapieżnikiem. (2016/10/03 12:01)

kuba 82

Kolego, co do metody to tylko feeder, ale też w razie \"W\" mam uzbrojoną spławikówkę.Ryba jaka mnie interesuje to ; leszcz ,karp, amur.Drapieżnik raczej mnie nie kręci (2016/10/03 17:03)

Sith

Czyli spinning z brzegu może nie dać efektów i nie ma co męczyć auta. ;-( (2016/10/04 07:25)

Jigsaw14

No to te zbiorniki które wymieniłem spełniają Twoje wymagania, feeder na Hucie, czy na Poraju daje naprawde fajne wyniki.
  (2016/10/04 13:18)

Jigsaw14

Czyli spinning z brzegu może nie dać efektów i nie ma co męczyć auta. ;-(

Zgadza się szkoda auta wachy i nerwów :) (2016/10/04 13:18)

kuba 82

Dzięki koledzy za wskazówki.Pozdrawiam (2016/10/04 17:56)

Sith

Również podziękowania. Pal licho paliwo, ale szkoda nerwów. (2016/10/05 06:58)