Zaloguj się do konta

Gdzie na pstrąga na Podkarpaciu?

utworzono: 2010/03/09 15:33
kwasek

Witam serdecznie kolegów po kiju,chcialem sie dowiedzieć jakie rzeki i okolice polecacie za kropkowańcem i tęczakiem.rzeczka w której do tej pory wędkowałem stala się martwą woda;(z góry dzieki za odp;) [2010-03-09 15:33]

łysym

Cześć Pawełku


Sam wiesz doskonale, że u nas blisko mamy aż dwie, no może trzy rzeczki pstrągowe. mówię blisko bo chodzi mi o Koprzywiankę i Bukową wraz z "dopływami". I jak znam brać wędkarską 
(dotyczy rzeczek "dwuosobowych")  to jest tak jakbyś zapytał grzybiarza o jego najlepsze miejscówki hehe.
Każdy z nas ma pewnie swoje 500-1000 metrów brzegu które wydaje mu się najpiękniejsze. Z zakrętami, zwaliskami i dołkiem gdzie siedzi jedyny nie skłusowany jeszcze pstrążek. Myślę w tej chwili o Koprzywiance. Jeszcze nie byłem w tym roku.
Bukowa też żadna tajemnica. Łatwo dojechać, przejść się wzdłuż brzegu na pewno znajdziesz coś dla siebie
Podziel się tą martwą rzeczką, ciekawe czy znamy.

pozdrowienia


[2010-03-09 21:52]

kwasek

mówie o koprzywiance;)bylem w tym roku 3 razy i ani brania pstrąga!szczupak 62cm trafil się i cisza...jest wyzsza woda ale to nie powinno bardzo przeszkadzac.w tamtym roku na 5 wyjazdów 5 pstrągow.a teraz nic;(Tzn.Jeszcze nic;)! POZDRAWIAM [2010-03-09 22:09]

mazu89

Czy ktoś z kolegów łowił na rzece w Kamienicy dolnej  Gożejowej jest to dopływ wisłoki.
[2013-11-11 19:43]

mazu89

Nie ma nikogo kto łowił na tej rzece? Oczywiście wybieram się tam po tarle.
[2013-11-12 06:40]

mazu89

Wygląda na to że nikt nie łowił na tej rzece albo słabo wytłumaczyłem dodam że ta żeka znajduje się pomiędzy Brzostkiem a Pilznem jest to prawy dopływ wisłoki  ujście w Kamienicy dolnej wygląda na nie tak małą rzeke i powinny tam być pstrągi ale nie moge tego sprawdzić bo jest sezon ochronny.Od miejscowych nie wiele się dowiedziałem jedynie że były ładne pstrągi przed powodzią z sprzed ok 3 lat też nie moge się dowiedzieć czy była zarybiana pstrągiem. Interesuje mnie terz rzeka stępinka  jest bardzo mała ale widziałem tam dwa raki i możliwe że są terz tam pstrągi widziałem tylko maluchy 15 cm.
[2013-11-12 17:21]

Bernard51

Wygląda na to że nikt nie łowił na tej rzece albo słabo wytłumaczyłem dodam że ta żeka znajduje się pomiędzy Brzostkiem a Pilznem jest to prawy dopływ wisłoki  ujście w Kamienicy dolnej wygląda na nie tak małą rzeke i powinny tam być pstrągi ale nie moge tego sprawdzić bo jest sezon ochronny.Od miejscowych nie wiele się dowiedziałem jedynie że były ładne pstrągi przed powodzią z sprzed ok 3 lat też nie moge się dowiedzieć czy była zarybiana pstrągiem. Interesuje mnie terz rzeka stępinka  jest bardzo mała ale widziałem tam dwa raki i możliwe że są terz tam pstrągi widziałem tylko maluchy 15 cm.

Podejżewm rze marne szanse marz na tych żeczkach, pstrongi malisny za którymi nie oplaca sie óganiać.

[2013-11-12 17:52]

mazu89

Sory za błędy niestety nie mam polskiego słownika i mi umknęło parę byków. Mogę się dowiedzieć czy łowiłeś na tej rzece że jesteś przekonany ,że nie ma tam ryb? Jaką rzekę możesz zaproponować z naszych okolic aby można złapać wymiarową rybkę. Zajmujesz się zarybianiem jak myślisz ta rzeka była zarybiana? [2013-11-12 19:43]

mazu89

Proszę moderatora o usunięcie moich postów nie wnoszą nic do tematu a tylko zaśmiecają forum. Po rozmowie ze znajomym pstrągarzem dowiedziałem się o fajnej rzece z nie małymi kropkami ale oczywiście nie powiem bo to tradycja na tym forum .Żegnam i proszę usunąć wszystkie posty!
[2013-11-13 15:51]

Bernard51

A dlaczego aż tak nerwowo reagujesz na brak gotowych podpowiedzi, przecież gdy już wiesz gdzie ładne kropki można połowić, to parę fotek z tą piękną rybką mógł byś wstawić w swoim wątku dla własnej satysfakcji i dla oka innych użytkowników portalu.
[2013-11-13 16:51]