Gdzie na miętusa w okolicach Gorzowa Wlkp. ?

/ 4 odpowiedzi
witam kolegow po kiju chcialbym wybrac sie na mietusa w okolicach gorzowa wlkp ale nie swierkocin czy znacie jakies fajne miejscowki jezeli tak to odpiszcie a ja zdradze pare dobrych miejsc blizej witnicy
pienio81


czesc kolega był ostatnio w Studziankach ale wczesniej cały dzień spiningowali i byli zbyt przemoczeni zeby dłużej posiedziec,złowil 1 sztukę ale po 1,5godz sie zawineli.jego wujek złowił szcxzupaka ok 60cm i w brzuchu miał takiego ok 20cm miętowego.ja też się tam wybiorę za tydzień.wcześniej może gdzieś w okolice Śremu. a ty gdzie łowisz?POZDRAWIAM (2011/11/14 16:51)

Piotr73


witam najczesciej lowie na postomii i odrze ale tez zaczalem na warcie i powiem ci szczerze ze warta jest naprawde rybna czytaj spining ale tez jest duzo krotkich a skad jestes (2011/11/14 20:47)

pienio81


czesc.Ja jestem z Polkowic.kolega też na tej Postumii łowił piękne leszcze,ale zawsze łowił na Warcie w rezerwacie.trafiły im się 2 miętusy ponad 70cm kilka 60+ i sporo 40-50 to norma,ale zrobili rezerwat i zakaz w łowienia nocy i nie jeździ już tam kilka ładnych lat ok 6-7.łowili w okolicach Słońska.ja ostatnio 2 dni z rzedu łowiłem na niedalekiej Baryczy która wpada do Odry wczoraj ojciec na fileta z płoci złowił miętusa 38cm a ja przedwczoraj na rosówkę 27cm.może na początku tygodnia wybiorę się na miętusa z Warty może szczescie dopisze i coś się złowi.jak gdzieś wyskoczysz i złowisz to daj znać.pozdrawiam (2011/11/17 14:31)

pienio81


czesc i jak byłeś gdzieś na warcie na rybkach?pozdrawiam (2011/11/21 07:09)