Zaloguj się do konta

Gdzie na lina okolice Gorzowa ?

utworzono: 2015/07/23 14:27
kostu

Hej,niedawno zmieniłem miejsce zamieszkania. Niestety,nie znam dobrze okolicznych jeziorGorzów Wlkp i okolice ok 30 km..Jestem ogromnym fanem łowienia lina metodą spławikową oraz szczupaka metodą ,,na żywca". Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź odnośnie wybory łowiska. Fajnie byłoby gdyby dojazd był w miarę ok.Dzięki za pomoc.
[2015-07-23 14:27]

yeahboy

Witam, proponuję jedno z jezior z okolic Lubniewic: Nakońskie (Lubniewsko) lub Lubiąż. Nigdzie indziej nie złowiłem więcej ryb tego gatunku niż na tych 2 wymienionych wodach. Co prawda nie łowiłem tam przeszło 2 lata, ale znajomi którzy odwiedzają te jeziora praktycznie co weekend nie narzekają i o kiju rzadko kiedy wracają. Jeśli chodzi o szczupaka to z nim nie ma żadnego problemu na tych wodach, jest go od groma (tylko uważaj, bo na Lubiążu jest zmodyfikowany regulamin połowów i szczupak ma górną granicę wymiaru). Lepszej wody z dobrym dojazdem próżno szukać w okolicach Gorzowa, pozdrawiam. [2015-07-23 15:12]

kostu

Super,dzięki za info.Znalazłem jeszcze dwa jeziora w Zdroisku:Wełmino Duże i Wełminko?Kojarzysz je?Pozdrawiam. [2015-07-25 19:52]