Zaloguj się do konta

Gdzie na kilkudniową zasiadkę ok.80 km od Łodzi?

utworzono: 2011/08/27 11:54
Misha

Witam Chce sie wybrac na rybki na 3/4 dni pod namiot do 80 km od Łodzi. Jestem w okregu Sieradzkim kolo nr 38  ..KLEŃ''  Czy moge prosic o jakas propozycje na jaki zbiornik moge sie wybrac. Nie chodzi mi o szczegolnie jakas rybke , chce poprostu spedzic milo czas nad woda i moze przy okazji cos uda sie zlapac :) Bylem w Cieszanowicach ale cos cienko spedzilem tam 3 dni i tylko w nocy sumiki maluchy braly a w dzien nedza :) zastanawiam sie nad  zbiornikami ,,Przykona i Murowaniec''  ale nie wiem czy oplaca sie tam jechac :) i jak wyglada z doplata czy jest konieczna.Z gory dziekuje za odpowiedzi :)POZDRAWIAM [2011-08-27 11:54]

Słok koło Bełchatowa. Ale tam trzeba specjalną skłądkę opłacić. Albo Wawrzkowizna, lub Sulejów ;d [2011-08-27 12:02]

Misha

A jesli chodzi o Sulejów to z ktorej strony najlepiej ? i czy mozna spokojnie rozlozyc namiot i spedzic kilka dni ?? [2011-08-27 12:13]

Misha

A Wawrzkowizna? nie slyszalem o tym zbiorniku wiele a moge tam lowic :) [2011-08-27 12:14]

osmial

Zalew Sulejowski i Pilica - relacje
kolego w w.w. temacie masz sporo o zalewie, sam co najmniej dwa razy tłumaczyłem tam jak dojechać np. na Barkowice Mokre. Z tego co wiem tam jeszcze ostatnio łapią jakieś większe leszcze bo niżej w stronę zapory to podobno przeważają polsilvery.
Miedzna Murowana to podobno też całkiem fajna woda i można połapać leszczy ale jak dokładnie jest tam teraz to nie wiem, tyle co znajomy z miesiąc temu tam łowił to mówił właśnie, że kilka leszczy złapał.
Wawrzkowizna to ośrodek typowo wypoczynkowy i szczerze mówiąc nie wiem jak się tam łowi w okresie wakacyjny (czy tam ludzie po prostu nie przeszkadzają). [2011-08-28 22:00]

Kolego, zbiornik przykona ma to do siebie że z brzegu da się łapać tylko w kilku miejscach. Bez dobrej znajomości wody nic nie zdziałasz.  [2011-09-02 13:44]