Gdzie na karpie w okręgu Płocko Włocławskim

/ 6 odpowiedzi
pomóżcie jestem początkujacy i proszę o pomoc gdzie misiaczków szukać
VITO73


Podejrzewam że nie uzyskasz info. na ten temat :) no chyba że ???????
Sądzę że jeśli już ktoś ustalił miejsce ,namierzył stadko i kilka dni nęcił niekiedy wrzucając do wody setki kulek proteinowych (co wiąże się z niemałymi kosztami) to wątpię by się z kimś podzielił swoją miejscówka tym bardziej gdyby miał dodatkowo niezłe wyniki .Osobiście nie jestem zwolennikiem tej metody a nawet gdyby to czas mi nie pozwala na dłuższe zasiadki , więc mogę jedynie się cieszyć co prawda- "rzadko" :) z karpika na moim zestawie podczas urlopowych wypadów z match-em i bacikiem
Mimo to życzę powodzenia i być może ktoś życzliwy da ci jakieś namiary ;) (2009/02/24 11:21)

jurek


Do ...zaderek.... jeśli interesują Cię silne karpie wiślane--- to zapraszam koło starego mostu w Płocku- Radziwiu---jak będziesz jechał to na rondzie daj w lewo , potem w prawo. Zapraszam na moją stronę ...www.jurek.wedkuje.pl JEST tam artykuł poświęcony karpiom wiślanym ( wielu kolegów z Twojego Koła się ze mną zaprzyjaźniło na tym łowisku---powiedziałem im zasady, dno, przynęty i wcale ja nie łowię na kulki proteinowe.............Pozdrawiam Jurek Suchodolski z Płocka. (2009/02/24 12:10)

VITO73


No i to mi się jurek podoba u takich osób jak ty.
Dzieląc się radami z resztą naszej braci doprowadzasz do tego iż można wierzyć że jeszcze wśród nas są wędkarze z prawdziwego zdarzenia którym nie zależy na złowieniu jak największej ilości ryb lecz podzielenia się "swym łowiskiem" z innymi To dobry prognostyk dla młodszej części naszej społeczności niech biorą przykład i w przyszłości postępują podobnie a wtedy wędkarstwo będziemy kojarzyć ze sportem i opowieściami o swoich największych sukcesach podczas wędkarskich wypraw. TAK TRZYMAĆ

ps. wcale nie twierdzę że karpiowcy łowią tylko na kulki proteinowe to tylko był przykład

pozdrawiam i połamania kija (2009/02/24 13:00)

zaderek


bardzo dziekuje za zaproszenie napewno skorzystam tylko ja nigdy nie wim kiedy tam wyruszyc a wiec czekam na zaproszenie z ktorego niezmiernie sie ciesze i juz dziekuje i oczywiscie jezeli mozna to na porady co ze soba zabrac (2009/02/24 17:51)

lukasz1982


może na stawy dobrzelińskie??!!:)) (2009/02/24 20:29)

zaderek


na kilowe ))))))))))))))) (2009/02/26 17:24)