Gdzie na karpia- karpiowe tajemnice

/ 7 odpowiedzi

Witam serdecznie :) Chciałbym zapytać doświadczonych wedkarzy , czy znacie moze jakies malo znane jeziora karpiowe ? Moze jakies komercyjne ? Gdzie lowicie swoje miski ? Pochwalcie sie wynikiem i lowiskiem :) Moze jakies mniej znane metody polowu lub kombinacja zestawu ? Jakas skuteczna zaneta na karpia ?

 Co sadzicie o Koziolku w Janowie Podlaskim ?

 Co myslicie o zwirowni w Miedzyrzecu Podlaskim ?

Mozna znalezc tam duzego karpia ?

robert-lowi


Pomysł na zanętę? Myślę, że kukurydza jest jedną z lepszych, tylko gotowana, calutkie ziarna, nie rozdrobnione i z powodzeniem wspomnisz moją radę ;) W zeszłym roku w Zalewie Domaniowskim złapałem sztukę ok. 5 kg, 55 cm. Może nie jest to nie wiadomo co, ale jednak. Generalnie jak szukasz łowiska to rzuć okiem na fishexperta, ludzie wrzucają swoje zdobycze, możesz luknąć jak bierze rybka w Twoich rejonach. Pzdr. (2014/03/03 10:53)

niedzwiadek3510i


Kukurydza do zanecania to chyba najlepsza jest do tego z konopiami i dopalona boosterem lub liquidem :) Ciekaw jestem czy taka sama efektywnosc maja kuleczki pokrojone na pol bez dodatkow. Kukurydza z dopalaczem czy kulka ? hmm... Trza bedzie przetestowac :)

(2014/03/05 20:38)

nieczko


Kolega Robert dobrze prawi z tą kukurydzą, sposób sprawdzony i działa. Dobry boosterek też nie jest zły, na pewno nie zaszkodzi ;) A co do miejsc połowu, to sprawdziłem jak działa ten fishexpert i powiem, że nawet ciekawe miejscówki można znaleźć, tam w Twoich okolicach np. za Łosicami jest prywatny staw Woźniki. Koziołek? Jest pod PZW, na razie nikt nic nie łowił, musisz obadać jak się sezon dobrze zacznie. A najlepiej bierz wędę i ładuj, co się będziesz :) (2014/03/06 09:23)

niedzwiadek3510i


powiem szczerze ze  ta strona jest spoko tylko szkoda ze malo ludzi uzywa :( bylo by ciekawiej obajrzec sliczne miski plywajace niedaleko :) Cudowne zapomniane miejsca :) No i stare tajne zbiorniczki o ktorych wiedza starzy wedkarze :) Oj tak ... :):) (2014/03/07 16:35)

Dominik M.


Witulin (terebela) angielska metoda zanęta TRAPER do metody waniliowa i białe robaczki. Dzisiaj karpik 42 cm 1,5 kg. Bez donęcania po kilku dniach nieregularnego nęcenia wziął piękny misiek :P Pozdrawiam :D (2015/05/03 19:48)