Gdzie na drapieznika w powiecie radomskim

/ 10 odpowiedzi
Mam pytanko gdzie sie mozna wybrac za drapieznikiem w okolicy radomia .Rzeka Wisla odpada bo jest duzy stan wody na radomce jeszt teraz malo miejsca do polowu bo rzeka wylała .Moze ktos podsunie jakies ciekawe miejsce
kemmyl14


W następnym roku spróbuj na zalewie w Siczkach. Jeżeli jesteś z Radomia to masz nie daleko. Jest szansa na szczupaka i sandacza. Piękne okonie biorą na BT. Polecam raczej część zbiornika od strony lasu. Pozdrawiam ! (2010/01/23 13:26)

ppawel


Ja najcześciej jeżdżę na Radomkę.Wybieram głównie miejsca przed zaporami np stawami w Jedlińsku, Gulinie, Zameczku, cofka zbiornika Domaniów czli Szabasówka od strony Rogowej. No i oczywiście Domaniów. (2010/01/23 16:56)

ppawel


Ale teraz z drapieżników to tylko okoń a więc z pod lodu czyli wszędzie tam gdzie jest bezpieczny lód-Domaniów, Iłża, Siczki, Borki, Zwoleń (2010/01/23 17:02)

dany21


Kolego ppaweł a jakie wyniki masz na Radomce przy stawach w Jedlińsku, często tam przejeżdżam i widzę że rzeka płynie tam dwoma korytami. (2010/01/23 21:02)

ppawel


Ja łowię na tym pierwszym korycie. J est tam sporo szczupaka i okonia czasem trafi się sandacz. Co do białorybu to są tam ładne płocie, wzdręgi, leszcze, karpie, krąpie.  W tym sezonie złowiłem tam kilkanaście szczupaków na sining i na żywca ale wielkość ich nie jest powalająca, największy 60cm. (2010/01/24 10:13)

dany21


Na pierwszym to znaczy na tym od strony Radomia, przepływającym między stawami? A jaka jest tam głębokość wody. Dziękuje za odpowiedź (2010/01/24 11:31)

ppawel


Jadąc od Radomia skręcasz koło skuterów w lewo i po 300 metrach dojażdżasz do łowiska. Przed zaporą jest rozlewisko. Głębokość w zależności od stanu wody od 2 metrów w korycie Radomki do ok pół metra w płytszych partiach rozlewiska. Łowisko dobre wczesną wiosną oraz jesienią ze względu na dość obfitą roślinność. (2010/01/24 13:49)

dany21


To już kojarzę miejsce, nawet nie wiedziałem że tam jest jakaś zapora. No to tylko czekam na wiosnę i ruszam tam z wędką. Dziekuje za udzielone informacje. Pozdrawiam (2010/01/24 17:51)

mariuszek84


Jezeli chodzi o to miejsce przy zaporze to polecam wiosna czesto tam jestem i jezeli trafi sie na odpowiednia pore to naprwde mozna tam powedkowac.Co roku praktycznie ucieka troszke ryb ze stawow chodowlanych wiec jesli trafisz to mozesz alapac pieknego karpia.Jezeli chodzi o przynete na biala rybe zaproponowalbym ciasto z platek owsianych. (2010/01/24 18:31)

ppawel


Ja pojadę tam w marcu jak się ociepli toszkę. Może się tam spotkamy. (2010/01/24 18:54)