Zaloguj się do konta

Wyprawa na dorsze -polecane kutry

utworzono: 2017/03/06 10:20
ZaKuMi

Witam. Planuję od dłuższego czasu wybrać się pierwszy raz w tym roku na kuter nad bałtyk. Dotychczas największym problemem była pogoda gdyż już dwa razy nam odwołała wyjazd. W zeszłym roku byłem 3 razy z czego 2 razy na Athlon II w Kołobrzegu i nie jestem zadowolony z wyników. Gdzie polecacie płynąć w najbliższych dniach ? Może ktoś się podzieli opinią z wyprawy ? Port nie gra roli ale głównie chodzi mi o to żeby szyper szukał ryby a nie zafundował nam rejs wycieczkowy. Interesują mnie wyprawy 10-15 h przy czy mam pytanie gdzie się płynie najkrócej na łowisko? Bo pytałem w Ustce to 4 h a Władysławowo ok 2.5 więc wiadomo im krócej tym więcej łapania. [2017-03-06 10:20]

aldente

Kolego... 1.  wyszukiwarka!!!   2.  Haslo: Kuter, dorsze !  I leci kabarecik...5 bitych stron z poleceniami i opiniami! [2017-03-06 13:09]

ZaKuMi

Kolego... 1.  wyszukiwarka!!!   2.  Haslo: Kuter, dorsze !  I leci kabarecik...5 bitych stron z poleceniami i opiniami!

Kolego tylko jest rok 2017 a ja nie chcę mieć opinii z 2011 roku tylko świeże... a najlepiej od kogoś kto był w tym roku i może coś powiedzieć na ten temat
  [2017-03-06 13:34]

sqara

Władysławowo polecam:
Jacek Zawada pływa chyba na Mistralu, popularny jest tam bardzo więc zlokalizujesz sobie namiary, na fb również jest
kutry Admirał też są ok.  [2017-03-06 14:30]

grucha1986

sprawdz sobie wiśniewskiego z władka, z tego co pamiętam to dobrze napływał zawsze i kolejki były nie małe do niego na łajbę. [2017-03-06 17:50]

wakar

byłem teraz w październiku z Władysławowa na Maszoperii Helskiej, szyper ogarnięty i szuka aż znajdzie, ryba była trochę rozproszona ale nikt z pustymi rękami nie wrócił, rejs o 4 wypłynęliśmy, 12 godzin. Także na trzy różne kutry na których byłem w tym roku akurat tutaj najlepiej, też od strony obsługi, technicznej i jedzonka.  [2017-10-25 17:25]

JanuszKa

dalej tam Kot szyperuje? połów dobry? teraz ktoś był? [2017-11-26 13:30]

andreas-koller

Od grudnia słabo o jakiś większy połów. Dorsz totalnie zbuntował się i nie bierze. Maksymalnie 10 sztuk można wyciągnąć. Rozmiarami nie porażają. Ostatnio byłem na morzu z Maszoperią, szyprem nadal jest Kot. Dzięki całej załodze wypad jak najbardziej udany. Podzielili się swoim doświadczeniem i ciekawszymi przygodami. Dodatkowo jedzonko i napoje bardzooo zacne. Kolejny wypad planuję w przyszłym roku w styczniu.  [2017-12-23 23:44]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia