Wyprawa na dorsze -polecane kutry

/ 6 odpowiedzi
Witam. Planuję od dłuższego czasu wybrać się pierwszy raz w tym roku na kuter nad bałtyk. Dotychczas największym problemem była pogoda gdyż już dwa razy nam odwołała wyjazd. W zeszłym roku byłem 3 razy z czego 2 razy na Athlon II w Kołobrzegu i nie jestem zadowolony z wyników. Gdzie polecacie płynąć w najbliższych dniach ? Może ktoś się podzieli opinią z wyprawy ? Port nie gra roli ale głównie chodzi mi o to żeby szyper szukał ryby a nie zafundował nam rejs wycieczkowy. Interesują mnie wyprawy 10-15 h przy czy mam pytanie gdzie się płynie najkrócej na łowisko? Bo pytałem w Ustce to 4 h a Władysławowo ok 2.5 więc wiadomo im krócej tym więcej łapania.
aldente

Kolego... 1.  wyszukiwarka!!!   2.  Haslo: Kuter, dorsze !  I leci kabarecik...5 bitych stron z poleceniami i opiniami! (2017/03/06 13:09)

ZaKuMi

Kolego... 1.  wyszukiwarka!!!   2.  Haslo: Kuter, dorsze !  I leci kabarecik...5 bitych stron z poleceniami i opiniami!

Kolego tylko jest rok 2017 a ja nie chcę mieć opinii z 2011 roku tylko świeże... a najlepiej od kogoś kto był w tym roku i może coś powiedzieć na ten temat
  (2017/03/06 13:34)

sqara

Władysławowo polecam:
Jacek Zawada pływa chyba na Mistralu, popularny jest tam bardzo więc zlokalizujesz sobie namiary, na fb również jest
kutry Admirał też są ok.  (2017/03/06 14:30)

grucha1986

sprawdz sobie wiśniewskiego z władka, z tego co pamiętam to dobrze napływał zawsze i kolejki były nie małe do niego na łajbę. (2017/03/06 17:50)

wakar

byłem teraz w październiku z Władysławowa na Maszoperii Helskiej, szyper ogarnięty i szuka aż znajdzie, ryba była trochę rozproszona ale nikt z pustymi rękami nie wrócił, rejs o 4 wypłynęliśmy, 12 godzin. Także na trzy różne kutry na których byłem w tym roku akurat tutaj najlepiej, też od strony obsługi, technicznej i jedzonka.  (2017/10/25 17:25)

JanuszKa

dalej tam Kot szyperuje? połów dobry? teraz ktoś był? (2017/11/26 13:30)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja