Zaloguj się do konta

Łowiska w województwie małopolskim

utworzono: 2009/07/03 00:08
dominik081086

Koledzy piszcie gdzie mozna wyskoczyc na rybki w malopolsce w okolicach krakowa nowego brzeska bochni tarnowa.piszcie na temat lowisk co gdzie i jak mozna polowic i na rzekach kanalach stawach zwirowiskach czy starozeczach.z góry dziekuje za odpowiedzi.gdzie tu mozna wuyskoczyc na jakiegos ladnego karpia i nie tylko:)pozdrawiam i polamania kija zycze wszystkim forumowiczom:) [2009-07-03 00:08]

tomeczekxx5

A interesują cię łowiska np: -Podlipki -Łowisko Rudawa -Raba-okręg rybacki nr 2 -Albatros -Zakole ''A'' -Cholerzyn -Łowisko Dolina Będkowska -Łowisko Raba Jak cię to interesuje to napisze ci dojazdy do tych łowisk i koszta. Pozdrawiam. [2009-07-03 21:41]

dominik081086

a czemu nie pewnie ze interesuja i mozesz napisac na co najlepiej lowic i jakie ryby wystepuja.a moze sie tam wlasnie wybiore.ja mam karte w kole tarnowskim podokreg bochnia i dodatkowo oplacone mam na pozwirowiska niwka komorów bobrowniki i tam 3 jeszcze jakies ale jeszcze tam nie bylem. [2009-07-03 23:11]

atomboy

dolinę będkowską na razie bym odpuścił chmara ludzi wszyscy się plączą, ryby przekarmione.
Fajne łowisko lubię tam jeździć właściciel bardzo ok. Z tym, że mirki przychodzą jak na 20kg karpia 2-4 wiadra zanęt i wszystko do wody o_0. Dzisiaj do południa było fajnie, nawet jakieś brania kilka zerwań i na spinning okonki brały ale potem jak już powrzucali kosmiczne ilości zanęt to wszystko ustało. Rybki dokarmione i po sprawie. 

A patrząc na ilości jakie wrzucają to żerowanie zrąbali na kilka dni. [2017-08-15 13:24]

kazimierz-rutkowski

Jaka kolegów opinia o łowisku w Nawojowej Górze koło Krzeszowic? Niedaleko od Krakowa jest w okolicy stadnina koni dzieci mogą mieć atrakcję. Nie mogę znaleźć opinii jaka tam jest woda. [2017-08-22 10:00]