Gdzie mogę łowić ryby ?

/ 3 odpowiedzi
Witam dopiero co założyłem karte i mam pytanie gdzie mogę łowić ryby gdzie jest napisane w zezwoleniu na amatorski połów ryb i czy mogę łowić na rzekach górskich zapisanych w tym zezwoleniu 
Pitbul


Od września 2011 jesteś na tym forum. Udzielasz się w wątkach o sprzęcie a teraz piszesz, że"założyłeś kartę" i pytasz - gdzie możesz łowić ryby....
Wróć kolego tam gdzie zdawałeś egzamin oraz dokonywałeś opłat i tam zadaj te same pytania. Może szanowna komisja egzaminacyjna następnym razem się nie zbłaźni wydając kolejne zaświadczenie o zdanym egzaminie.....
T (2012/03/13 16:13)

bobus86


Witam dopiero co założyłem karte i mam pytanie gdzie mogę łowić ryby gdzie jest napisane w zezwoleniu na amatorski połów ryb i czy mogę łowić na rzekach górskich zapisanych w tym zezwoleniu 


a nie dostales wykazu z dostepnymi wodami dla twojego okregu?musisz cos takiego dostac i tam znajdziesz wszystko (2012/03/13 16:46)

u?ytkownik36310


Takowe informacje zawarte są w wykazie wód Twojego okręgu. Jeśli wniosłeś składkę okręgową masz prawo do wędkowania na wodach okręgu + ościennych z którymi podpisano porozumienia. Co do wód górskich zależy, czy w okręgu jest składka jednolita, czy osobno na górskie i nizinne. Logicznie jeśli jednolita- masz wszystkie,  jeśli odrębne analogicznie same nizinne lub nizinne + górskie (2012/03/13 19:53)